Чим вимірюється дорослість, коли тобі шістнадцять?

коли тобі шістнадцять

коли тобі шістнадцятьКожен рік людина дорослішає. І кожен рік для неї чимось особливий. Відкриваються нові можливості змінюється світобачення. У малому віці мі мріємо бути дорослими, нам здається, що так набагато легше, більше дозволено, але це лише уява. Бути доросли – це означає перш за все бути відповідальним. У кожної людини, мабуть, шістнадцять років асоціюються з паспортом.

Отримав паспорт ті дорослий, вже громадянин. Але, на мою думку, це лише папірець. Дорослість вимірюється твоїм умінням правильно мислити, робити правильні вчинки, вміти проаналізувати ситуацію. Адже часто так буває, що людині шістнадцять років, а вона зовсім не пристосована до життя. Вона не вміє навіть  кроку сама ступити.

Шістнадцять років – це не простий вік! Навіть тому, що в цьому віці ми закінчуємо школу! Це означає, що ми вже не діти. Але хіба ми дорослі? Ні ми ще не дорослі. Ми ще в усьому залежимо від своїх батьків. У цьому віці наша дорослість  ще вимірюється довірою наших тат і мам. Цю довіру заслужити зовсім не просто! Вона наробляється роками. Якщо батьки тобі довіряють і вважають самостійною людиною, то можна думати що це твій перший крок у доросле життя.

Доросла людина – це, по-перше людина, яка може відповідати за свої вчинки, тобто самостійна. По-друге, у шістнадцять ровів у дитини вже сформовано логічне мислення, вона здатна аналізувати ситуацію, знаходити з неї вихід.

Отже у шістнадцять років ми вже не діти, але ще й не дорослі. Ми підлітки, які вже тим не менш мають відповідати за свої вчинки і робити правильний вибір. Ми повинні вже вміти знаходити виходи з різних ситуацій. Тому що попереду – велике складне життя, яке готує для людини багато різних випробувань приємних і не дуже.

P.S. Конечно в 16 подростки намного более самостоятельные чем маленькие детки, за которыми нужен уход и забота – то купить детские коляски в Запорожье будь вы или в Киеве, то питание правильно подобрать, то за здоровьем проследить и т.п. Специализированные детские магазины в этом вам помогут.