Колір у вашому домі

Колір

КолірВважається, що будь-який колір ми сприймаємо поза своєю волею і миттєво на нього реагуємо. Наприклад, один може викликати радість та щастя, інший — нудьгу й смуток, а іноді й сприяє розвитку хвороби. Тому, якщо ви тільки починаєте облаштовувати своє родинне гніздечко чи проводите ремонт помешкання, врахуйте поради фахівців, де і яким барвам варто надавати перевагу.

Ось, приміром, ви живете у звичайній малометражні. Звісно, що тут одна кімната слугує і спальнею, і вітальнею. То ж не підпадайте під примхи моди й не розфарбовуйте її стильно. Адже гості вас відвідують не так уже й часто. А з роботи людина приходить втомленою щодня. Щоб не дратуватися, підберіть м’які, пастельні тони. Так, синьо-зелений — це колір моря, він освіжає та заспокоює. На зеленому відпочивають очі, він підійде для тих, хто цілий день працював за комп’ютером.

А жовто-зелений бадьорить людину. Він так нагадує молоду яскраву зелень у травні, тому підходить для дитячої кімнати чи дитячого куточка. Жовтий — сонячний та легкий. Цей колір створює оптимістичний, бадьорий настрій, чудово гармоніює в інтер’єрі з будь-якими іншими барвами. Пам’ятайте, що сонячні тони ніколи не несуть негативний заряд, який впливає на емоційний стан людини. Звичайно, якщо колір не надто яскравий, ядучий — він більше підійде для кімнат, що виходять на північ та захід, для дитячих спалень. Адже малюки такі непосидючі, тому поєднання яскравих кольорів їм зовсім не заважатиме.

Врахуйте, що теплі тони в інтер’єрі створюють комфорт та затишок. Щоб не страждати від безсоння, краще за все для спальні використовуйте персикові, світло-абрикосові та бежевий відтінки. Не варто підпадати під вплив фільмів, де інколи для нагнітання еротичного ефекту спальні роблять червоних чи навіть червоно-чорних кольорів. Червоний не лише збуджує, але й викликає агресію. Тут недалеко й до родинних чвар. А ось важке поєднання червоного та чорного навіть може викликати розлад психіки. Тому червоні тони, які все ж дарують людині радість та підвищують настрій, повинні бути лише доповненням до інших.

Блакитний — це колір високого неба, простору й спокою. Він дозволяє зосередитися. Якщо у родині й виникають конфлікти, то у стінах блакитних тонів вони проходять легше. Це добре впливає на надто чуттєвих та емоційних людей. Та пам’ятайте, що нагромадження темно-синього пригнічує й небезпечне для тих, хто схильний до депресій. А ось м’які тони блакитного й синього розширюють тісний простір й створюють “прохолоду” у спекотній кімнаті з вікнами на південь.

Сірий, поєднання чорного з іншими кольорами більше підходить для офісів. Такі тони не відволікають та не дратують.
Отже, від того, який колір інтер’єру ви оберете, залежить і комфорт, і спокій.

P.S. Безусловно профессиональный ремонт квартир и домов учитывает все нюансы – и цвет, и мебель и т.п. Качественный ремонт от www.design-interiors.com.ua выполняется не только в интересах хозяина, но и как визитная карточка фирмы.