Особливости використання кольорової гами в оформленні інтер’єру

кольорова гама в інтер'єрі

кольорова гама в інтер'єріБілий гарний у будь-якому інтер’єрі. Але найкраще місце для нього – спальня. Особливо якщо підкреслити його зеленню живих квітів і пом’якшити теплотою натурального дерева. Червоні тканини можуть здатися надмірно агресивними, що викликають занепокоєння. Однак відтінки червоного здатні наповнити будинок енергією, а у вдало підібраних поєднаннях з іншими кольорами (наприклад, відтінками кремового або золотистого) темні відтінки червоного додадуть інтер’єру стильність і завершеність.

Синій колір заспокійливо діє на людину, знімає душевне напруження. Відома і його властивість візуально розширювати простір. Якщо ж синій здається тобі занадто холодним, слід пом’якшити його білим або світло-бежевим.

Інтер’єр у світло-зелених тонах, сприяє зосередженості і плідній роботі. Пастельна колірна гамма налаштовує на відпочинок, тому вона особливо підходить для декорування спальні.

Жовтий традиційно вважається символом життєвої енергії. Його пісочні та світло-золотисті відтінки незмінно додають у приміщенні світла, особливо в поєднанні з зеленими тонами.

Вплив кольору на людину величезне, тому дана тема вимагає більш детального викладу. І хоча закони колористики діють і в світі текстилю, все це дуже індивідуально. Колір, що зачарував тебе в перший момент, влаштувавшись у твоєму будинку, може стати постійним подразником, не кажучи вже про те, що кожен член родини може мати власну думку з приводу того чи іншого кольору в інтер’єрі.

Тому перед тим як купувати тканину (скажімо, для штор), проведи простенький тест: натягни невеликий шматок вподобаної тобі тканини на картон і повісь на видному місці, щоб щоранку ти і твої домочадці бачили його. Якщо і через деякий час (повір, дуже нетривалий) він буде тобі настільки ж симпатичний, як колись, і ніхто з членів сім’ї не попросить прибрати його подалі – купуй. В іншому випадку продовжуй творчі пошуки. Збираючись зайнятися текстильним декором інтер’єру свого будинку, враховуй, що тканина в інтер’єрі – це не тільки портьєри, штори але й покривала, скатертини, диванні подушки, оббивка меблів, постільна білизна нарешті. І все це різноманіття підпорядковується одним і тим же модним тенденціям.

P.S. Для тех, кто занимается строительными работами полезная ссылка – добавки для растворов и бетонов на plastificator.com.ua. Их используют для улучшения свойств и характеристик раствора.