Рецепти коктейлів з віскі

коктейлі з віскі

коктейлі з віскіКоктейлі з віскі є хітами вечірок по всьому світу. Існує величезна безліч варіацій напоїв, до складу яких входить цей благородний алкоголь. Це можуть бути прості коктейлі з віскі, льодом і безалкогольним напоєм, або складні багатокомпонентні поєднання, вишукані лонг-дрінки або екстремальні шоти.

Простий варіант – це Віскі він зе рокс. У ньому всього два компоненти – шотландський віскі і лід в кубиках. Спершу склянка (рокс) заповнюється льодом (160 г), а потім заливається віскі (50 мл).

Всенародним улюбленцем є коктейль Віскі кола. Готується він в хайболі, стандартний розмір якого 200-400 мл. Спершу склянкадоверху наповнюється кубиками льоду, потім наливається 50 мл віскі і 150 мл коли. Вважається, що основоположниками моди на віскі з колою була легендарна четвірка The Beatles.

Тришаровий Ураган шот робиться у витягнутій стопці, об’ємом 40-60 мл. Перший шар – це м’ятний зелений лікер (20 мл), другий, – шотландський віскі (20 мл), третій – джин (20 мл). Заливаючи віскі і джин, бармени використовують спеціальну коктейльну ложечку з довгою спіралевидною ручкою.

Ще одна коротка варіація на тему “віскі” – це коктейль Яблучний сауер. Спершу в стопку наливається 20 мл яблучного зеленого лікеру, потім шарами викладаються лимонний сік, вичавлений з ? плоду, і 40 мл віскі.

Знаменитий багатокомпонентний блек саббат готується з шотландського віскі, сиропу маракуї, подрібненого льоду, пелюсток троянд, маракуї і ожини. Коктейль відноситься до розряду лонг-дрінків, а тому подається в 350-мл роксі. Спершу на дно склянки викладаються ягоди ожини і четвертинка маракуї, їх дроблять спеціальним пристроем і засипають 200 г подрібненого льоду. Згори наливають 20 мл сиропу і 40 мл віскі. Розмішують інгредієнти ложкою для коктейлів. Готовий напій посипають крижаною крихтою, прикрашають ягодами і пелюстками троянд.

Кращим гарячим коктейлем з додаванням віскі є Ірландська кава. Стандартний келих для ірландської кави розрахований на 200-250 мл. В нього наливаються 50 мл ірландського віскі, 120 мл тільки що приготованої чорної кави (еспрессо або кава по-турецьки) і 15 мл цукрового сиропу. Інгредієнти розмішуються, а згори викладаються заздалегідь збиті вершки. Ідеальна пропорція і консистенція – 50 мл 30-процентних вершків.

Коктейлі на основі віскі хороші тим, що свій напій за ціною і смаковими якостями може вибрати кожен. До речі, найдорожчий коктейль з віскі можна випити в розкішному отеленні-вітрилі Burj Al Arab, що знаходиться в Дубаї (ОАЕ). У його основі віскі 50-річної витримки. Подається це задоволення в позолоченій склянці і коштує 7,5 тисяч доларів. Склянку, до речі, можна забрати собі.

P.S. Если вы решили закатить дома отличную вечеринку, то без виски не обойтись. Вы можете легко купить виски в интернете в спец.магазинах с доставкой алкоголя к вам домой. Кроме виски на сайте много других напитков.