Коко Шанель

Коко Шанель

Коко ШанельКоко Шанель народилася у 1883 році у бідній сім’ї, дуже рано втратила батьків. Певний час вона працювала у модистки, після чого відкрила власний салон у Довіллі, що в Північній Франції, де продавала одяг, який моделювала й шила власноруч.

Коко прославилася після відкриття бутіку в Парижі, де вона почала створювати нові моделі одягу, які змінили світ жіночої моди. Одяг від Коко Шанель був зручним і простим, проте надзвичайно елегантним, тому її моделі користувалися популярністю впродовж десятиріч.

Блузки, скроєні як чоловічі сорочки і кардигани без комірців – два найвдаліші винаходи Коко, а найвідомішим витвором стала її «маленька чорна сукня» – просте вечірнє вбрання, яке підходило на будь-який випадок життя.

Шанель також добре зналася на аксесуарах, тому вона часто використовувала шарфи й прикраси для костюмів для надання своєму одягу бездоганного вигляду.

Пізніше ця талановита жінка заснувала кілька компаній, що виготовляли тканини, одяг й біжутерію. Коко стала найбагатшим французьким кутюр’є XVIII сторіччя, повністю змінивши уявлення жінок про модний одяг. Її досконалий винахід – неперевершений парфум «Шанель № 5» – користується популярністю у всьому світі й сьогодні.