Кохання

Кохання

КоханняКохання  ….. Як в одному тільки слові, можуть міститися настільки суперечливі значення? У нашому сучасному світі, це слово вживається на кожному розі. Ми можемо любити своїх батьків, собаку або тістечка. Кожна людина вживає слово «люблю» по кілька разів на день і при цьому не коли не замислюється про його значення. Доречним буде якесь висловлювання, невідомого мені автора: «Раніше любов була як сукня від Коко Шанель, а зараз, як дешева майка з в’єтнамського ринку». Сучасна молодь розкидається цими словами, як непотрібним сміттям. Саме через таких людей кохання  знецінюється. Через тих, хто кожному зустрічному каже «я тебе кохаю» ми перестаємо вірити в ці слова і можемо пропустити свою справжнє кохання.

Я пишу про це, тому що раз вже обпеклася. Я занадто рано сказала «люблю», просто через те, що не розуміла повного значення цього слова. Нам здається, що кохання  – це коли тобі добре з людиною, ти сумуєш, коли ви не разом, ти хочеш бути тільки з ним і більше тобі нікого не треба …. Так, дійсно це присутнє у значенні любові, але повірте, це все лише крапля в морі! Любов, це, на жаль, те, що практично неможливо передати словами, а особливо надрукованим текстом. Її можна тільки побачити або відчути. Краще за все вона пізнається через погляд людини, яка любить, як раз в той момент, коли він дивиться на плід своєї любові. В ці секунди, здається, що з його очей ось-ось посиплються сердечка.

Кохання  – це коли людина готова все віддати, заради щастя своєї половинки, навіть відпустити, коли вона цього захоче. Відпустити … Часом це найважче, але якщо ти по-справжньому любиш, то відпустиш з легкістю, просто для тебе головне щоб твоя любов була щаслива і неважливо, що не з тобою …

Кохання  … Що перше спало вам на думку, читаючи це слово? У когось з’явилася усмішка. Значить, ця людина вважає, що в його житті є кохання . У когось з’явилися сльози і сумні спогади. Значить, у нього була нещасливе  кохання … Люди по-різному реагують на це слово.

А зараз давайте так …. Справжнє  кохання  … Я впевнена, що більшість це привело в замішання. Якщо так, то це означає, що навіть якщо ви вважаєте, що у вашому житті є кохання , та ви не впевнені, що воно справжнє. Я вітаю тих людей, які при цьому словосполученні згадали якусь певну людину. Вітаю, це ваша любов, тільки тримайтеся за неї міцно, але якщо вона захоче піти, просто відпустіть …

А мораль моїх слів така: Кохайте і будьте коханими ….