«Кохання в великому місті — 2» або «Біда не навчила»

Льбов у великому місті

«Ніхто не вмирає від нестатку сексу. Вмирають від нестатку любові»
Маргарет Атвуд

4 березня відбулась прем’єра довгоочікуваного продовження комедії «Кохання в великому місті — 2». Заходимо у кінотеатр — людей стільки, що дихати нема чим. Це свідчить про те, що фільм таки очікуваний. Щодо самого фільму, друга частина виявилась цікавішою, ніж перша ( таке рідко буває). Щодо створення, то автором ідеї був не хто інший, як Володимир Зеленський, всі інші лише доповнювали у підготовці.
Любов в большом городе 2
У фільмі знімались :
Олексій Чадов — Артем
Віра Брежнєва — Катя
Вилле Хаапасало – Сауна
Настя Задорожна – Аліса
Володимир Зеленський — Ігор
Світлана Ходченкова — Настя
Анастасія Стоцька – Віка
Філіп Кіркоров — Монах, він же св. Валентин
Розповім про сам сюжет.

У першому фільмі хлопці отримали хороший урок від святого Валентина і , здавалось, пообіцяли собі ( та глядачам) бути чемними, достойними партнерами своїх половинок. Але не так сталося, як гадалося.
Ігор запрошує Сауну і Артема із коханими на ранчо до батька. Мотивація у нього така : хлопці зможуть гарно відпочити, а Ігор нарешті отримає змогу познайомити кохану Анастасію з майбутнім тестем. Отже, друзі пакують валізи.

У літаку вони знайомляться з парочкою американців, які розповідають їм про такий собі монастир на околиці міста, де житимуть наші герої. Святе місце, згідно з давнім переказом, допомагає в боротьбі з безпліддям.

Ігор, Артем і Сауна одностайні у своєму рішенні – до батьківства вони ще не готові. Але на екскурсію в монастир все-таки їдуть. Не дивлячись на попередження ченця, друзі торкаються до «ідола» (згідно з легендою до ідола торкались ті, хто мріяв завагітніти), і тепер вони приречені при першому ж статевому акті зачати дитину. Хлопці спантеличені – варто вірити забобонам чи ні? До того ж , на місці ченця їм примарився Святий Валентин — їхній давній друг…
Кохання у великому місті 2
Про всяк випадок, друзі вирішують тимчасово утриматися від сексу. Дівчата, дізнавшись про причину такої дивної поведінки коханих, ображаються і виїжджають. Залишившись наодинці, хлопці вирішують відтягнутися по повній, але тут у них на шляху знову з’являється Святий Валентин. Він обурений: як вони могли не скористатися таким благословенням? Народжується нове прокляття. Той з трьох хто виявиться першим в ліжку з жінкою – стане батьком. Решта зможуть мати дітей лише через двадцять років. Про такий поворот подій ніхто й не міг подумати.

Раптом тепер всі троє усвідомлюють, що готові до батьківства … Пригоди розпочинаються… Навіть не пригоди, а перегони… Закінчення фільму досить романтичне — дружба таки взяла гору і хлопці вирішили, що дітей «робитимуть» в один і той же час, так усі троє дівчат завагітніють. Результат вражає : Артем із Катею кохаються удома, Сауна з Алісою — у готелі, а Ігор з Настею змушені займатись “цим” прямо в таксі – нестача часу… Як результат — Ігор та Артем отримують від коханих жінок чудових синів… А Сауна, який більш за все хотів сина, стає батьком гарненьких дівчаток…
Кохання у великому місті 2
Щодо відгуків про фільм, то вони різні. Так воно і повинно бути — про смаки не сперечаються.
Ірина, 21 рік :
«Усім раджу переглянути цей фільм! З першою частиною не порівняти, фільм набагато смішніший! Наші навчилися робити добрі, позитивні фільми. Це не фільм із серії «камеді клаб» і «наша раша». Цей фільм… ну, як «Канікули суворого режиму», «Джентельмени удачі» – веселий добрий, без всякого тупого гумору. Фільм вартий того, щоб його подивитися, позитивний настрій вам забезпечено!»

Таня, 17 років :
«Мій відгук вже після фільму… А я його дивилася вранці… Реготала, як не нормальна… Так, із перших кадрів просто неможливо зупинитися… Рекомендую всім і обов’язково візьму його в свою фільмотеку!»

Рома, 16 років :
«Повне розчарування. Мляво, сухо, нецікаво… Схоже, дійсно, нічого, окрім бажання заробити гроші, авторами фільму не керувало. В усякому разі, ніякої живої думки, жодного іншого бажання я не відчув.»
Інші ж обходяться двома — трьома словами про те, що фільм легкий, весняний та приємний для перегляду. Щодо мене, то вважаю, що все правильно. «Кохання в великому місті» , як і перша частина, – це лише романтична комедія. А завдання комедії — смішити людей. Там і неповинно бути бути повчальних моментів, шляхів до життєвої істини і т.д. Рекомендую переглянути , однозначно!А щоб усі жарти були для вас зрозумілими — не забудьте прихопити з собою ( чи запросити додому) «симпатичний організм» протилежної статі…

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.