Кохання – прекрасне почуття

Кохання

КоханняКохання – це найсвітліше, найпрекрасніше почуття, що може відчувати чоловік до жінки і навпаки – жінка до чоловіка. Про кохання написано безліч поем і трагедій, складено багато віршів і пісень. Закохані творять прекрасні картини, співають чудові серенади, а інколи навіть здатні на такі подвиги, про які не можна було б і подумати. Бо кохання – це диво.

Люди часто думають, що любов і кохання – це  одне й те ж саме почуття, але це не так. Любов буває різна: до батьків, до рідних, до Батьківщини, до народу, до друзів. А от кохання – це  те, що відчуває одна людина до іншої небайдужої їй людини. Кохання – це почуття  двох закоханих людей. Мрія кожної людини – кохати і бути коханою.  Справжнє почуття приходить не до всіх. Деякі люди не здатні кохати по-справжньому.

У кожного на Землі є десь своя друга половинка, яку ми довго шукаєм, але все ж таки знаходим – або ми її, або вона нас. І після цього наше життя різко змінюється. Людина вже не може прожити ні хвилини без своєї другої половинки. Вона постійно думає про неї. Засинає з її образом і встає з її іменем. Хочеться зробити для свого коханого ну буквально все. А коли втрачаєш коханого, то здається, що втрачаєш частинку свого серця і взагалі сенс всього життя.

Багато сучасних дівчат виходять заміж за іноземців, але не через те, що їх дуже кохають, а тільки заради матеріальних цінностей. Та згодом, проживши кілька років, у жінки буде все (квартира, машина, дорогі прикраси, одяг відомих дизайнерів), а найголовнішого – кохання не буде, а потім з’явиться і ненависть до свого чоловіка. І начебто все справдилось, що хотілось або загадувалось коли з подругами робили гадания на любовь але основного – щасть, нажаль немає.

Багато людей ставляться негативно до шлюбів з іноземцями, бо на Близькому Сході, наприклад, чоловік може віддати  свою дружину іншому за певну кількість верблюдів. І взагалі, чоловіки на своїй Батьківщині самі собі господарі: що хочуть, те й роблять. Кажуть, що кохання  оберігає, бо коли людина по-справжньому кохає, то навіть побажає щастя своїй коханій(коханому) з іншим(іншою).

Справжнє кохання облагороджує людину, робить її кращою, мудрішою та щасливішою. Кохаймо і будьмо коханими!