Він і Вона… Кохання назавжди

кохання– Кохаю!…. :-)

Саме із цієї єдиної фрази все  й розпочалося.

Вона, доросла дівчина,  ніколи б не могла подумати, що колись зможе закохатися,по-справжньому. “Кохання – це чудове почуття, від якого просто хочеться літати!- думала Вона.- Але ж я від нього старша…!Люди нас не сприймуть серйозно!”

Вони могли говорити до ранку. Гуляючи по місту , Він і Вона  трималися міцно за руки. Як же це чудово, коли йдеш за руку з коханою людиною, з тією, з якою хочеш прожити все життя….Але….!

Одного дня щось сталося з Нею…

“Я не можу бути з тобою!”- сказала Вона. Говорячи ці слова, тихесенько плакала. Вона ж хотіла зовсім іншого – бути з ним завжди. Але цього хотіло лише її серце, а не розум, який говорив  зовсім інше: що скажуть люди?!.  “Він – молодий, привабливий юнак,в якого ще все попереду… – розмірковувала Вона, плачучи в своїй кімнаті. – Я не маю права віднімати в нього молодість.”

Минув рік. Тяжкий рік для Неї. Гуляючи парком, Вони знову зустрілися….Посмішки на обличчях…Він міцно взяв Її за руку :” Тепер ти нікуди від мене не втечеш, бо я сильно тебе кохаю, чуєш, кохаю!” Саме ці слова вона хотіла почути.

– Мамо, а ти татка любиш? – спитав син.

– Сильно-сильно!- відповіла Вона.

…Чому ми завжди думаємо про те, що скажуть інші, а не про свої почуття.  Можливо, треба жити один для одного, а не для когось.

Живіть, кохайте!

Творча, комунікабельна людина. Обожнюю писати твори, багато читаю. За фахом - вчитель(магістр філології)