Ким бути краще – коханкою чи дружиною?

коханка чи дружина

коханка чи дружинаЗ давніх часів одним із показників успішності і бажаності жінки було заміжжя. Воно і не дивно, адже гарних чоловіків в наш час не так багато, а тому посісти почесне місце офіційної дружини прагне кожна нормальна жінка. Проте на всіх гарних чоловіків не вистачить, а тому багатьом жінкам не лишається нічого кращого аніж змиритися з долею коханки.

Проте, якщо розмірковувати з практичної точки зору, то доля коханки не така вже і сумна. Адже вся чорна робота по господарству, догляд за дітьми та інші клопітні справи дістаються дружині. Напевно саме тому після декількох років сімейного життя чоловік починає по іншому ставитися до дружини.

А ось коханка – це жінка, котру чоловік завжди бажає. Коханку чоловік ніколи не насварить за поганий обід чи не вимитий посуд. Саме тому в наш час бути коханками погоджується багато жінок.

P.S. Кем бы женщина не была, а следить за собой и модными тенденциями это у нее в крови, качественные шапки опт и в розницу бывают не только у импортных производителей, о чем свидетельствует продукция Loricci.