Книги – це майстерність

Книги

КнигиГроші керують людьми. У світі є чимало способів заробляти легкі гроші. Приміром, можна гордо носити звання письменника. І нікого не буде цікавити чи ти талановитий, головне, що твій товар купують. І шматок зелених купюр вам гарантований. Ми привикли, що результат повинен бути чудовим, ідеальним чи хоча б з шматком розуму, але усе відбувається по-різному.

В усіх людей  є невиліковна хвороба: вони чомусь переконані, що всім цікаво дізнатися про їхні думки, а тому полюбляють писати книжки. Пишуть усе що думають і навіть вживають нецензурну лексику. Полиці книжкових магазинів переповнені величезною кількістю різноманітної літератури. Але чи уся вона варта уваги? При цьому популярності на письменницькому терені намагаються знайти всі, кореспонденти і актори, письменники і експерти, юридичні службовці та інженери. Власне, абсолютно не принципово, талановитий ти чоловік або бездарний. Головним для себе так званий письменник ставить, видання своєї книги, а краще чергового блокбастера, роздобути гонорар і пишатися собою. А ось чи отримає ця праця визнання, продемонструє час.

На жаль, не існує рецепту про те, як написати геніальну книжку. Для цього потрібно вчитись письменницької майстерності, відчувати історії душею,ю мати розвинену уяву і, звісно, терпіння. Якщо метою написання книжки стане матеріальна сторона, то книжка швидше за все вийде нуднуватою і приземленою. А для її життя, в ній повинна бути родзинка, яка буде частинкою самого письменника, і його точка зору, яка буде пов’язувати всі ланки задуманого і закладені в ній ідеї воєдино.

Для того, щоб книжка у висновку була цікавою, не варто слідувати якомусь графіку. Творче натхнення, найкраще тоді, коли є враження. Книги багатьма століттями цінуються суспільством.  Вони несуть унікальну інформацію, хоча, звісно, не всі. Ставлення до книг у сучасних людей зовсім інше, ніж десятки років тому. Мало хто з сучасників написав справді захоплюючий роман. Книга в першу чергу виховує людину, відкриваючи перед нами цікавий світ, розвиває нас, вчить мислити, мріяти і фантазувати. Книги потрібно поважати. Напевне, з часом книга знову знайде свою популярність. Але тоді, коли люди поважатимуть високу планку книг, а не мізерність пустих слів, які не вважаються творчістю. Тоді, коли читати буде приємно, а не модно!

 • Аня Дубина – не пиши, пожалуйста, больше никогда

  • Самуель Оскар

   Тут розмовляють українською,москалі тупоносі…

   • Вибачте, я не знав.
    Дакую, що показали своэ обличчя.

 • Петр Спасокукоцкий

  Это самая бессмысленная и безграмотная чушь из всех что мне доводилось читать.

  • Росік

   Прикрий хавальник і пиши краще…і свою галіму думку тримай при собі…

   • Петр Спасокукоцкий

    Росік, я боюсь, що в українській мові не має слів “хавальник” і тим паче “галімо”… На превеликий жаль, твоє знання рідної мови не задовольняє вимог нашої великої української культури. Взагалі мені здається, що ти й не українець зовсім, адже справжній українець – людина широких поглядів, могутнього розуму, світлої душі і досконало володіє солов’їною піснею, що дарували нам наші пращури. Звідки ти паскудо? Москва? Пітер? Норильськ? Гори в пеклі, свиня москальська!

    • йож

     “Гори в пеклі, свиня москальська!”
     а починалось все про книги…)))))))))

 • LakiSpy

  В этом есть смысл, но в современной литературе действительно есть стоящие произведения, всегда нужно помнить о правили “на вкус и цвет”.