Книгоманам: новинки, новинки, новинки!

Карта і територія Мішеля Уельбека

Карта і територія Мішеля УельбекаЯкщо ви також є фанат книгочитання, то зрозумієте нестримну людську жагу до нових видань. Книга за книгою але для справшжніх “гурманів” літератури це не просто папірці, це повинен бути новий шедевр сьогодення. Іноді буває замислюєшься над придбанням ще однієї полиці для книжок, та все зупиняє світ сучасних технологій, який дозволяє читати книги он-лайн, чи купувати електронні варіанти видання. Аде останньою слабкістю для багатьох читатів можуть стали одразу декілька світових видань. Якщо вам подобається через книжний папір краще пізнавати внутрішній світ того чи іншого народу, то не оминайте своєю увагою і ці твори.

Америка опублікувала список своїх найкращих книжок. Серед них своєю нестандартністю навіть унікальністю може вразити проект Джонатана Фоера «Дерево кодів». Відео про цей витвір ви можете проглянути на youtube.

Воно буде краще за багато слів, які можна говорити про книжку. Слова роману «Вулиця Крокодилів» (Бруно Шульц) стали основою цієї історії.

Життєві лінії декількох поколінь переплітаються у романі «Свобода» Джонатана Френзена. Тут зображено життя декількох поколінь однієї американської родини, які кожний по своєму йдуть до «свободи». Приваблює психологічний аспект книги та його переплетіння з романом «Війна та мир» російського класика Льва Толстого.

Багато хто серед знайомих із Франції можна було поучити про вельми цікавий твір – це «Обурюйтесь!» Стефана Есселя. Книжка, пронизана буркотінням 93-літнього дідуся, обійшла усіх відомих авторів та стала лідером продажу. Одразу ж можна ухопити дух сучасного француза, незадоволеного чинною політикою.

Зовсім скоро світ побачить перекладена на українську мову «Карта і територія» Мішеля Уельбека. Якщо ви вільно володієте французькою, то вже зараз можете ознайомитись з цією новинкою французької літератури, у якій постає питання самотності митця та його сприйняття світу. Не дарма критики люблять Уельбека, це підкупає багатьох любителів почитати.

Повертаючись до критиків слід також узяти на замітку «Непосидючий дурень» (Томмі Яуда, Німеччина) та «Буря триває» (Петер Гандке, Австрія), дуже же вони хвалять ці твори. Перша книга може зацікавити комедійними гегами, а ось друга – порцією драматургії. Сподіваюсь що і ви зможете знайти щось цікаве для себе з цих книжок.

P.S. Кстати заказать книги сейчас можно очень просто онлайн, заходите в книжный интернет магазин выбираете соответствующую литературу, оплачиваете и ждете доставку.