Клімат у Таїланді

Таїланд

ТаїландСвоєрідний клімат Таїланду часом створює курйози, коли непідготовлені до усіх капризів природи російські туристи приїжджають, прихопивши тільки капелюхи і окуляри, та крем від загару. Адже в Таїланді є різні місцевості, де в різну пору року своя погода. Кому ж прийде в голову, що якщо їхати в липні в Таїланд в певну місцевість, то замість хорошого відпочинку на березі моря доведеться рятуватися від повені? Отже який клімат в різних частинах Таїланду?

1. Центральна частина Таїланду має цікавий клімат, при якому навесні стоїть нестерпна жара, влітку і у бабине літо люди топляться від неймовырних дощів, а з листопада по лютий ховають знайдених в річках невдах, тим більше що погода в ці місяці сприяє активній праці – там приємна прохолода.

2. На півночі Таїланду клімат влітку по температурі дорівнює клімату південного берега Криму, а дощі йдуть у вересні.

3. Хорошим місцем відпочинку є Малаккський півострів, де клімат дозволяє приїжджати туди у будь-яку пору року – жара там стабільно висока, а дощі йдуть ночами.

4. Для любителів відпочивати на островах Таїланду найкращим часом буде російська зима, тоді і море не штормить і погодка помірна.

5. Для тих, традиційно летить відпочивати влітку, хорошим місцем буде східне узбережжя Таїланду, де дощі не йдуть до осені. А на острів Паттайя можна взагалі летіти без сумнівів, оскільки погода якраз для роззяв, які не морочать собі голову перед вильотом, на яку погоду вони потраплять. Коротше кажучи, летіть в Таїланд з головою і щасливим серцем, адже якщо немає радості в душі, то злачні місця вас навряд чи розвеселять.

P.S. Доречі якщо вас цікавить погода в Україні, наприклад, у Кривому Розі, то тут є вся необхідна інформація. Зараз на початку жовтня там, як і по всій території країни, – холодно.