Кіпр: де можна відпочити?

Кіпр

КіпрКіпр є третім за величиною островів, розташованим в Середземному морі. Проте він не такий вже і великий. Але це не заважає туристам прекрасно проводити тут час. На нім зосереджена величезна безліч прекрасних курортів.

Айя-Напа

Це містечко ідеально підходить не лише для молодіжного відпочинку. Сюди дуже часто приїжджають відпочивати батьки зі своїми малюками. Шумне нічне життя на цьому курорті починається ближче до вечора. Для молодих пар і холостяків відкриті багато дискотек, ресторанів і барів. Що ж до світлого часу доби, то до вашої уваги буде представлені дитячі майданчики, прохолодне море, свіже морське повітря, теплі піщані пляжі і безліч парків і атракціонів. За бажанням можна зайнятися дайвінгом або віндсерфінгом.

Протарас

Для любителів тиші і спокою прекрасно підійде курорт Протарас. Тільки тут можна насолодитися розвиненою інфраструктурою і пісочними пляжами. Тут немає величезної кількості нічних клубів як в Айя-Напі.

Пафос

Місту Пафасу вже виповнилося 2000 років. У минулому цей курорт був столицею Кіпру. Тому тут дуже цікаво відвідати історичні екскурсії. Кожен турист, який відвідує Пафос просто зобов’язаний подивитися на історичні будівлі і середньовічні руїни.

Нікосія

Сьогодні столицею Кіпру є Нікосія. Це дуже велике і красиве місто. І найдивовижніше – тільки у нього немає виходу до Середземного моря. Крім того, воно ділитися на дві частини. Одна є турецькою, інша – грецькою. Щорічно це місто-курорт відвідує декілька сотень тисяч чоловік. Для туристів дуже цікаво подивитися пам’ятники старовини, що збереглися, і різноманітні архітектурні споруди.