Кінотеатр «Zephyr» – місце, де можна гарно відпочити, подивитись цікаве кіно і чудово провести час.

Кінотеатр в Нетішині відкрився зовсім нещодавно, і вже встиг зібрати доволі багато відвідувачів та прихильників для себе.

30.10.2016 року я вирішив відвідати цей заклад, обрав хіт тижня, фільм «Доктор Стрендж», їхав з сусіднього міста Острога з хорошим настроєм надіючись отримати приємні враження від поїздки.

Кінотеатр знаходиться в приміщенні ТЦ «Фуршет» на другому поверсі. Доволі невеличке приміщення, але в торгових центрах, це зазвичай так і робиться.

В кінотеатрі є своє кафе, де працюють гарні молоді люди, є їжа без якої перегляд фільму не такий «смачний», а саме попкорн та кока-кола, невисокі ціни, що приємно здивувало,  гарне обслуговування.

Що особливо сподобалось, так це самий зал. Дуже затишний, невеличкий, ось в таких залах де є небагато людей, менше шуму дивитись кіно набагато краще та приємніше. Екран звісно недостатньо великий, але знову ж для такого залу – це прекрасний екран. Чудова якість,  чистий звук і звісно ж неймовірний  фільм.

Кінотеатром я дуже задоволений, хочу побажати подальшого розвитку, постійних клієнтів,  нових натхнень, Zephyr має і матиме успіх завжди.