Кімнатні квіти: догляд та полив

Кімнатні квіти

Кімнатні квітиЩе в древніх народах вважалося, що вирощування рослин підвладне тільки жінці, адже, у відмінності від чоловіка, вона живе у світі з природою. Якщо ви хочете почути голос природи, і відчути себе чарівницею, яка уміє вирощувати квіти, заведіть удома велику кількість кольорів. Вважається, що кімнатні рослини не лише переробляють вуглекислий газ на кисень, а і погану енергетику, яка накопичується вашому будинку після сміття, хвороб і переживань. Окрім цього, кімната з великою кількістю рослин стає затишніше.

Як же за ними доглядати і поливати? Існує декілька способів поливу кімнатних квітів. Перший – це коли воду необхідно наливати прямо в піддон. Другий – коли необхідно поливати грунт в горщику, до тих пір, поки вода не з’явиться безпосередньо в піддоні. Перший спосіб трохи краще для рослин.

Поливати квіти краще всього тепленькою водою (чи кімнатної температури) вечірньої пори. Після поливу необхідно підпушити грунт. Влітку, щоб волога повільніше випаровувалася, покривайте землю мохом.

Також необхідно пам’ятати про добриво рослин. Краще всього купувати підгодівлю з натуральних складових. Не забувайте про землю. Для кожного виду рослин має бути різний грунт. Купувати її треба в спеціалізованих магазинах. Субстрати можна готувати самостійно, використовуючи при цьому торф’яну, перегнійну, листвяную землю. До них можете додати пісок, а також крихти пінопласту, меленую пемзу, які сприяють легкості грунту.

P.S. Вообще цветы это очень красиво, их любят практически все девушки. Именно поэтому услуга доставка цветов будет актуальной всегда, в любое время года, в любую погоду и по любому поводу.