Кімната школяра

Кімната школяра

Кімната школяраЗ дитячого саду дитина переходить в школу, а це означає – нові завдання, зовсім інші турботи, обов’язки, потреби і так далі. Тому батькам необхідно потурбуватися не лише про зошити, підручники і форму, але також і про перетворення дитячої кімнати до кімнати школяра, яка повинна відповідати усім необхідним вимогам і забезпечувати максимальний комфорт для життя і навчання дорослішаючої людини.

При створенні інтер’єру кімнати для школяра необхідно мати на увазі, що його дизайн поступово змінюватиметься у міру того, як дитина ставатиме все старше. Проте ці зміни мають бути поступовими і планомірними.

Так, наприклад, відразу після випускного в дитячому саду, не варто кардинальним чином міняти комфортну і звичну обстановку в дитячій. Спершу можна збільшити учбову зону, зберігши при цьому ігрову. Зона для навчання на цьому етапі припускає наявність зручного письмового столу або парти, а також стільця. До речі учнівські стільці можна придбати тут http://promin-osvita.com.ua/ua/catalog/school_furniture/metal_frame/chairs.

Краще якщо ці меблі будуть регульованими, тоді не доведеться міняти їх щороку, намагаючись поспіти за зростанням дитини. Важливо також забезпечити і правильно розташувати в учбовій зоні додаткове освітлення, щоб уникнути непотрібних додаткових навантажень на зір.

Стилістичне оформлення кімнати має бути виконане, виходячи з переваг маленького учня, будь то замок принцеси, космічний корабель або піратська шхуна. Але в питаннях колірного рішення краще всього наполягти на використанні ніжних світлих тонів.

Інтер’єр кімнати підлітка матиме вже абсолютно інший вигляд. Тут не обійтися без комп’ютерного столу, книжкових полиць і шаф, як для книг, так і речей. Ігрова зона або істотно скоротиться, або зникне зовсім. А оформлення кімнати або окремі його елементи можуть змінюватися досить часто, як і інтереси підлітка.

Старшокласники найчастіше самостійно визначають, яким чином повинна виглядати, бути оформлена і організована їх кімната. Проте тут все ж потрібний певний батьківський контроль і допомога, щоб простір кімнати був використаний розумно і відповідало таким елементарним вимогам, як зручність і комфорт.

Підводячи підсумок, підкреслимо, що яким би не був інтер’єр кімнати школяра, він повною мірою повинен відповідати режиму його життя, забезпечувати повноцінний відпочинок, сприяти ефективності учбового процесу і, звичайно ж, відповідати смакам і інтересам дитини.