Як облаштувати кімнату дитини?

кімната дитини

Кожен батько хоче, що б у його дитини був власний куточок в квартирі, а ще краще окрема кімната, де малюк гратиме, спатиме і проводитиме свій особистий час, коли підросте. Облаштування кімнати дитини – дуже непросте і відповідальне завдання.

При оформленні дитячої кімнати слід враховувати деякі важливі аспекти. Вона має бути легко провітрюваною, добре освітленою і просторою. Не використайте занадто яскраві кольори при виборі шпалер або меблів, оскільки вони можуть викликати занепокоєння у дитини. Не треба купувати килимові покриття або інші предмети інтер’єру, які збирають пил. Сухе повітря перешкоджає нормальному диханню дитини, тому варто постійно робити вологе прибирання в дитячій кімнаті.

У кімнаті для новонародженого повинно бути наступне:

– ліжко. Воно має бути зроблене з екологічних матеріалів, бути зручним і безпечним. Його краще поставити в добре освітлюваній частині кімнати.
– матрац. При придбанні матраца, зверніть увагу на його наповнювачів. Вони мають бути натуральними. Також він має бути досить жорстким і не прогинатися.
– пеленальный столик. В принципі можна обійтися і без нього. Але ця річ полегшить вам догляд за малюком. Можна і не купувати спеціальний пеленальный столик, а накрити звичайний відповідний стіл ковдрою.
– іграшки. У дитячій кімнаті має бути спеціальне місце для іграшок, наприклад, якась шафка або ящик.

Меблі в кімнаті дитини мають бути без дизайнерських надмірностей. В першу чергу їй необхідно бути безпечною, без гострих кутів. Шафи мають бути досить масивними, що б дитина не перевернула їх на себе, але в теж час вони не повинні займати багато місця. Кімната має бути просторою, що б малюкові було, де гуляти.

Якщо в кімнаті прохолодно, використайте масляні обігрівачі. Вони не поглинають кисень і створять необхідну температуру. Можна використати зволожувач повітря, але тільки без функції іонізації, або повісити вологу пелюшку на батарею.

Не варто купувати своїй дитині занадто дорогі меблі. Багато батьків хочуть показати, що для малюка їм нічого не не жаль і роблять на замовлення дуже не дешеві меблі. Але у результаті дитина постійно чутиме “не подряпай”, “прибери ноги з дивана”, “на ці шпалери не можна клеїти твої малюнки”. Також не варто віддавати переваги дорогих меблів через те, що кімната буде “рости” разом з дитиною, і Ви будете досить часто там щось міняти.

P.S. Вообще многие товары для детской комнаты вы можете легко найти в глобальной паутине. Сейчас покупать в интернете детские товары киев будь то или город поменьше это вполне реально, а также при этому удобно и экономно.