Кімната для дівчинки

Кімната для дівчинки

Кімната для дівчинкиЧасто батьки роблять велику помилку, оформляючи кімнату для дівчинки в рожевому кольорі. Не варто перетворювати спальню дитини у будиночок ляльки Барби. Насправді, існує велика кількість рішень дизайну для кімнати дівчинки. А ляльки можна купити http://decorbaby.com.ua/category_66/paola-reina/ просто щоб дитина ними гралася.

Самий кращий варіант – оформити кімнату в класичному стилі, використовуючи елегантні меблі, світлі, не яскраві тони (бежевий, коричневий, блакитний, персиковий, вершковий). Кольори не стомлюватимуть око, до того ж, такий ремонт збережеться надовго – він підійде і дівчинці дошкільного віку, і підліткового, і вже досить дорослій.

Щоб зробити кімнату дівчинки веселішою, можна використати в інтер’єрі яскраві акценти, наприклад, шпалери в смужку, помаранчеве ліжко або салатовий стіл. Але тут головне не переборщити – все повинно поєднуватися одне з одним, не бути занадто яскравим.

Важливо виділити зони для сну, навчання і відпочинку. Краще буде, якщо частини кімнати матимуть різне колірне рішення, що відповідає цим зонам. Але все повинно бути гармонійним.

Дівчаткам також підійде кімната в романтичному стилі з використанням бежевого, персикового, ясно-рожевого кольорів. Ліжко з балдахіном, різьблені меблі, витончений туалетний столик, пуфи і подушки – все для маленької принцеси!

Стаття представлена інтернет магазином Decorbaby.