Запорожці Kill First презентували в мережі інтернет свій дебютний сингл “На край земли”.

Kill First

Kill FirstУкраїнський Melodic Metalcore гурт «Kill First» (м. Запоріжжя) підготував новий сингл, котрий презентували в мережі інтернет 10 лютого. Сингл отримав назву – «На край земли».

«У кожного з нас були, є і будуть любовні відносини. Кохання – це прекрасне відчуття, бажання дарувати один одному себе і все навкруги, піклуватись і переживати. Але не завжди відносини вінчаються хеппі-ендом, інколи, навіть частіше, ці відносини розриваються, несучи після себе гіркоту розлуки і страждання. Власне після такого розриву і була написана ця пісня – розповів вокаліст гурту Антон Литвинов. »

«На край земли» – це наша перша студійна робота, до цього часу у нас не було досвіду запису, тому сподіваємося, що трек таки сподобається людям. Сама по собі пісня різностороння в музичному плані, в ній присутня, як ліричність, котра передає емоції і переживання, так і традиційний металкоровий кач – розказує барабанщик гурту Вова Converse. Ми намагались «На край земли» зробити більш цікавою і принадною, щоб захопити більше музичної аудиторії – ми не обмежуємося одноманітністю і чіткими рамками стилю – додав басист Вадим Jer.»
Хлопці так само повідали не тільки про свій дебютний запис, а і про плани на найближче майбутнє, – «Ми не будемо зупинятися на одній пісні, плануємо записати ще кілька треків в найближчий час. Так само в планах на найближче майбутнє, мабуть: відкатати якомога більше забійних концертів, заробити популярність, прокачати всі найкращі концертні майданчики України і не тільки, ну і виступити на одній сцені с Parkway Drive – сміється гітарист гурту Влад Марчак.»

Прослухати сингл можна на офіційній сторінці гурту в соціальній мережі http://vk.com/kill_first  Kill_First-На край земли