Німецькі археологи знайшли старовинну кельтську гробницю

Німецькі археологи

Німецькі археологиАрхеологам з Німеччини вдалося відкопати стародавню кельтську гробницю, яка за висновками вчених має вік близько 2600 років. У гробниці археологи знайшли багато коштовних знахідок, зокрема золоті та бурштинові коштовності.

Завдяки цієї знахідці вчені зможуть дізнатися більше про життя та культуру стародавніх кельтів. Гробниця розташована у південно-західній частині країни недалеко від міста Хербертиген. Розміри поховальної камери доволі великі: п’ять метрів в довжину та чотири метри у ширину. Дерев’яна підлога у гробниці збереглася дуже добре. Але все ж таки точний рік цього поховання вченим буде визначити важко.

Провівши попереднє дослідження, археологи змогли встановити, що у гробниці похована жінка з заможної родини. Археологи змогли дістати із землі похоронну камеру, яку було відправлено у лабораторію для подальшого дослідження. В середині 2012 року цю гробницю планують виставити на загальний огляд у Штутгарді.

P.S. Центр реабилитации Вавилон поможет решить проблемы и избавит от зависимости. Лечение наркомании в Саратове в нашем центре поможет навсегда избавиться от столь пагубной привычки и болезни.