Кейт та принц Вільям – головне одруження століття

Тиск медіа на Кейт Мідлтон.

Старший син Чарльза принца Уельського та покійної принцеси Діани, внук королеви Великобританії Єлизавети II 29 квітня одружується з Кейт  Мідлтон. Кейт та Вільям почали зустрічатись в 2003 році, коли вони разом навчались в університеті Святого Ендрю, що знаходиться в Уельсі. Вільям, Кейт та ще декілька одногрупників орендували спільну квартиру, як це часто роблять студенти Англії. В 2005 стосунки між принцом та Кейт викликали неабиякий інтерес з боку медіа, тому Департамент королівського захисту охороняв Кейт та її сім’ю, через це посилились чутки про майбутні заручини молодят.

Тиск медіа на Кейт Мідлтон.


В 2007  пара оголосила про розрив стосунків, який тривав близько року. За цей час вони переконались в необхідності один одного. В листопаді 2010 Кейт та Вільям оголосили про заручини. На заручини, Вільям презентував Кейт обручку принцеси Діани. Для королівської сім’ї – це дуже важливий крок, оскільки Кейт завжди порівнюватимуть з Діаною. Про це можна розповісти чимало, але багато залежить від подачі матеріалу в медіа. Журналісти люблять роздувати велику новину з нічого.

До речі, дизайн сукні тримають у повному секреті, але ті ж традиції забороняють Кейт увійти до Вестмінстерського Абатства з відкритими руками, ногами та головою. Щодо вечірки, то молодята вирішили зекономити і все буде по-скромному. 24 шеф-кухаря готуватимуть їжу невибагливим гостям, котрих буде 600. Розважатимуть гостей музики.

Не дуже легко влитись у королівську сім’ю та почуватись, як “у своїй тарілці”. Порівняно з Вільямом, котрий на другому місці у лінії на трон, Кейт походить з простої сім’ї, котра володіє фірмою з продажу декоративних прикрас та оформлень для вечірок. Нещодавно для Кейт було створено сімейний герб – обов’язкова умова, щоб стати дружиною члена королівської сім’ї.

У 1923 королівське весілля фільмували вперше та головний Єпископ заборонив BBC наживо транслювати подію, оскільки на його думку: “чоловіки в пабах могли слухати трансляцію з капелюхами на головах”. Багато змінилось за 78 років і з кожним королівським весіллям технології йдуть уперед шаленими кроками. Якщо весілля Діани та Чарльза в 1981 дивилось близько мільярда глядачів по всьому світу, то орієнтована кількість глядачів весілля Кейт та Вільяма – 2.4 мільярди.  В Україні наживо весілля транслюватиме телеканал “Інтер”. Не прогавте о 12:15, 29 квітня, п’ятниця! Або дивіться онлайн на YouTube.

В часи фінансової кризи, коли тисячі Британців втрачають робочі місця, королівське одруження має підбадьорити не тільки британську націю, а й населення всієї земної кулі. Одруження в сім’ї монархів – це завжди яскраво та незабутньо. Англійці знову продемонструють любов та повагу до своїх традицій.

Легендарний фестиваль Sensation White в Україні Фестиваль стане найдорожчим івентом за всю історію танцювального руху в Україні.