Казуальні ігри

Казуальні ігри

Казуальні ігриКазуальна гра – це відеогра для великого круга користувачів. Саме слово пішло від латинського “випадковий”. Тобто казуальна гра – це гра, в яку грають не постійно, а час від часу, просто для того, що б убити час. Правила у таких ігор, відповідаючи своєму призначенню, не дуже складні. І зазвичай особливі навички в користуванні комп’ютера гравцеві не потрібні. Ще одна ознака таких ігор – яскрава графіка і відсутність тексту.

У нашому столітті немає таких чітких критеріїв, по яких можна пізнати казуальні ігри. Але ми з упевненістю можемо сказати, що вони маленького розміру і поширюються за допомогою цифрової дистрибуції. Казуальні ігри почали поширюватися з 2000-х років, але вони ж і є перші ігри на комп’ютерах і ігрових приставках.

Пасьянс “Косинка” визнали найуспішнішою казуальною грою. З моменту її виходу в неї грало більше ніж 500 млн чоловік. Тетріс теж виявився дуже популярним і приніс великий успіх цьому виду ігор.

У онлайні казуальні ігри з’явилися в 1996 році. Різні сайти пропонував гравцям карткові ігри, бінго. Саме це змусило створювати флеш ігри, що викликало найсильніший розвиток онлайн ігор. Але розробникам довелося обмежувати гравців кнопками миші. До того ж, треба було створювати прості ігри, які можна закінчити в найкоротший час. Подібні казуальні ігри можна знайти на тематичних сайтах, наприклак тут http://spanch-bob.org/dlya-devochek/ є багато ігр для дівчат.

Видавці і компанії, які продають  казуальні ігри в 2005 році об’єдналися в Асоціацію казуальних ігор. Загальнодоступний Інтернет теж зіграв велику роль в розвитку казуальних ігор. Як тільки зародилися технології електронного платежу і різні платіжні сервіси, передача дистрибутивів через Інтернет, то купувати і завантажувати ігри на свій комп’ютер стало набагато зручніше і швидше, що теж притягнуло гравців.