Кав’ярні Львова

Кав'ярні Львова

Кав'ярні ЛьвоваЛьвів має свою неповторну культуру міста, адже місцнві кав’ярні та кнайпи дивують своїх відвідувачів усе більше та більше. Кожна залишить у пам’яті багато приємних вражень на довго. Тому будучи у Львові, прогулявшись і пофотографувавшись біля визначних памяток, не забудьте вивчити усі ресторани, кнайпи та кав’ярні, щоб знати де побувати. Ось деякі деталі про них.

“Дім Легенд”

Будівля кав’ярні схожа на казковий будиночок, що має аж 7 поверхів. Тут тебе будуть обслуговувати міфічні персонажі. Цю чудову кав’ярню ви знайдете на вулиці Староєвській. Одна з цікавих традицій, це схопити сажотруса за гудзика. Кажуть, тоді збудеться ваше бажання. На кожному поверсі ви почуєте цікаву легенду. А на вершині кав’ярні, припаркувалась машина, у якій ви можете пофотографуватися і кинути монету у капелюх, що тримає сажотрус. Але не думайте що це у вас вийде так легко, адже він сидить на димарі доволі високо. Ящко все ж влучили, тоді загадуєте бажання, яке звісно, що збудеться.

“Гасова Лямпа”

Так званий ресторан-музей, де ви побачите експонати майже 200 гасових ламп. Тут чудова атмосфера і звісно не забудьте скуштувати фірмове – гасівку. Матимете змогу помилуватись Львовом – побувайте тут і ви не пошкодуєте.

“Мапа”

Назва розкриває ідею кав’ярні. Тут карти усіх видів і скрізь але це не карти кавових маршрутів. Дизайн кафе вражає. Тут в меню ви зможете розгубитись – є багато холодних напоїв та 20 видів кави і звісно великий вибір смачненьких тістечок.

“Фреска”

Тут ви побачите ексклюзивні шоколадні вироби, незабутню домашню випічку і звісно, відмінну каву. Дизайн зобов’язаний назві кав’ярні, ви матимете змогу помилуватись настільним живописом. Тут приємна музика, яка заспокоює.
вул. Краківська, 9

“Під синьою пляшкою”

І ось так називалась перша кав’ярня у Відні. Тому і сам дизайн пояснює те, що несе у собі дух австрійської епохи. Смачненькі тістечка і кава. Каву ви зможете спробувати на різний смак: і по-польськи, і по-турецьки і навіть по-галицьки. Найпопулярнішим замовленням тут є “кава з вогнем”.

“Золоий дукат”

Одна з найпопулярніших у Львові. Це так зване фреш-кафе. Тут подають тільки що обжарену і змеленну каву, адже вважають що це так само, як тільки що випечений хліб. Не забудьте спробувати каву із горішками та чорним шоколадом.

“Дзига”

Кав’ярня розташована у вірменському кварталі. Відвідувачі, це переважно скульптори, фотографи, актори, художники, режисери, письменники та інші творчі люди. Безліч картин на стінах, красивий чорний рояль, смачне сало у шоколаді і звісно смачна кава по-львівськи.

“На бамбетли”

Атрибутика європейської кав’ярні, що дуже затишно, це і привертає відвідувачів. Тут і музика гарно підібрана, м’ягенькі подушки і так звані бомбетлі. Відвідувачі люблять це місце, адже тут не дуже шумно, і звісно чудова кава, разом із десертами.

“Дежа вю”

Інтер’єр 30-х років, кругом чорно-білі фотографії, цікаві публікації та афіші. Тут ви матимете можливість послухати балади. Посиденьки тут будуть для вас затишними і приємними.

“Цукерня”

Це безалкогольний заклад, де дизайн відповідає червоно-золотистим кольорам. Велике місце тут посідає різна випічка і кондитерські вироби, які ви зможете замовити додому. І звісно кава тут неповторна.

“Валенте”

Інтер’єр досить цікавий, адже навкруги білий колір, білі квіти у вазах, білий посуд і персонал майже у всьому білому, а от стіни у поєднанні із жовтим, та гардини у такий же колір. Велику роль тут відіграє кава, у якої дуже великий асортимент. Тож не забудьте побувати і тут.

“Кафе Мазох”

Ця кав’ярня розповідає про графа Леопольда фон Захер-Мазоха. Тому тут ви відчуєте порцію садомазохізму. Вас будуть лупцювати батогом, ви приміряєте кайдани і оціните меню, яке складається із еротичних назв. А на стінах побачите – жіночі та чоловічі інтимні частини тіла. Тож, якщо ви екстримал, то завітайте сюди.

“Прага”

Ідеальне місце для святкування річниці чи Дня Св. Валентина, Ресторан хороше місце для романтичної вечері при свічках. Тут є три зали – ресторан, паб і кав’ярня. Головний акцент кухні відповідає чешській кухні. Тут аж 15 сортів пива. Дизайн схожий на дворик у Празі,тому не пройдіть повз цю кав’ярню.

“Криївка”

Хто ще не чув про цей чудовий заклад, приїжджайте і обов’язково сходіть. Цей бандерівський стиль, підніме ваш патріотизм, ви відчуєте себе справжнім українцем. Спробуєте пів метра ковбаси і багато цікавих як і за назвами так і за приготуванням страв. На вході вам так просто не пройти, адже там вас чекають із запитанням : ” Чи не має москалів”, тому що тут усі ж патріоти. Якщо ваше замовлення перевищуватиме певну суму, ви матимете можливість постріляти і отримати сувенір на пам’ять. Також зможете пофотографуватись із зброєю, у шоломах та формі.

“Під Золотою Розою”

Або Жидівська кнайпа. Найцікавіше, те що у меню немає цін, тому вам потрібно буде проявити свої вміння торгуватись, що не так і легко. Тому набирайтесь сміливості і приходьте у цю чудову кав’ярню, ви зможете почути легенду про Золоту Розу і скіштувати традиційні європейські страви.

“Хмільний дім Роберта Домса”

Великий ресторан, що простягається по підвалах Львівської пивоварні. Тут ви зможете переглянути трансляції спотривних новин, адже 3-и зали обладнані великими екранами. Також є великий концертний зал, де виступають музиканти. Тут ви відчуєте чудову атмосферу відпочинку.

Це ще далеко не увесь список усіх цікавих закладів, але повірте, що усі кав’ярні вишукані та затишні із запашною кавою.