Кавоварка і кофемашина – в чому різниця?

Кавоварка і кофемашина

Кавоварка і кофемашинаЛюбителі міцного напою завжди намагаються знайти ідеальний ароматний і насичений смак, яким можна було б насолоджуватися щодня. Смак кави завжди залежить від того, як він був приготований. Справжні поціновувачі не визнають розчинну каву і постійно знаходяться у пошуках справжнього смакового блаженства. Питання відмінності кавоварки від кофемашини виникає досить часто, тому варто розібратися в нім краще.

Кавоварка хоч і звучить трохи солідніше і функціональніше але все одно поступається по своїх можливостях кофемашині. Кофемашина робить все самостійно, без участі людини, чого кавоварка собі дозволити не може.

Головною відмінною рисою кавоварки є те, що в неї треба засипати лише мелену каву. Це означає, що треба спочатку купити зерна кави, змолоти їх і тільки потім варити його в кавоварці. Є декілька типів кавоварок – гейзерні, краплинні, френч-прес і турки. Щоб вийшла відмінна кава, треба лише узяти будь-який із запропонованих видів, рівномірно засипати каву, розрівняти її і включити кавоварку. Капсульні кавоварки призначені лише для кави в капсулах, тому треба бути уважними при виборі пристрою.

Кофемашина увійшла до сучасного життя не так давно, але вже встигла завоювати світову популярність. Кофемашина швидко витіснила кавоварку за рахунок своєї швидкості приготування і насиченого смаку кави. Все, що треба зробити, це засипати зернова кава в пристрій і натиснути відповідну кнопку.

Частіше вдома і в офісі використовується кофемашина з функцією эспрессо. Спеціальні налаштування апарату дозволяють підібрати ті функції, які найбільше відповідають вашим бажанням. Кава, яка зробить кофемашина, поєднуватиме в собі найкращі смакові якості і приємний насичений аромат, який так цінується в крузі любителів цього міцного напою.