Катя Бужинська: “Коли ми співали в категорії “рок”, я йому випадково розбила рота мікрофоном»

11 травня, у рамках туру під назвою «Кохаю знову», заслужена народна артистка України з 15-річним стажем, Катерина Бужинська, виступила з сольним концертом для Луцької публіки, представила шанувальникам нову платівку та поділилася деякими секретами своєї краси та неповторності.

Чим особлива концертна програма туру?

Програма туру досить різноманітна. Я презентую, як нові пісні, так і даю змогу прихильникам насолодитися старішим матеріалом. Співаю народні пісні, пісні-монологи, молодіжні, але все одно тема кохання є головною.

Як проводите вільний від роботи час?

Вільного часу дуже мало. Якщо він і є, то гуляю з дитиною, відпочиваю за містом. В мене є собака лабрадор. Люблю басейн, море, добре поїсти.

Краса вимагає жертв?

Ну, поки що Слава Богу, ні! Але як там далі піде незнаю.. Зараз можу їсти все і не дуже поправляюся. Коли перестаю займатись спортом, то відчуваю, що щось вже не те. Наразі моя вага у районі 48-50кг.

Що Вас підтримує у тонусі протягом дня?

Я – кавоман. Незнаю чому, але полюбила каву, десь півроку тому. У мене понижений тиск і я не можу без цього напою. Ну, і звичайно кохання, натхнення, творчість.

Зараз Ви закохані?

Так! Звичайно! А по мені не видно?

Який типаж чоловіків Вам більш до вподоби?

Зовнішність великого значення не має. З спортивною структурою тіла, почуттям гумору, темпераментний, душа компанії, люблячий дітей, щоб вмів готувати смачну їжу та був успішним.

Ви вибаглива?

Так, але не до всього. В роботі стараюсь бути такою.

Як Вам вдалося перемогти у щоу «Народна Зірка 4»? Підлаштовували партнера під себе?

Я сильніша характером та сильніша професійно, але важко було йому пояснити «як» і «де» що робити. Він молодий співак і мало що зробив у творчості, але він піддавався моєму впливу, правда прийшлось до різних мір приходити. Навіть дійшло до того, що коли ми співали в категорії «рок», я йому випадково розбила рота мікрофоном. Коли побачила на його губах кров, то відразу не зрозуміла що трапилося, але він почав співати краще.

Як Ви ставитесь до критики в свою адресу?

Дуже нормально, я не ображаюсь. Якщо ця людина дійсно розбирається і може зробити зауваження по ділу, то я тільки дякую, тому що мало таких людей, які зможуть собі дозволити мене критикувати. Я вважаю, що краще промовчати.

Хто Вам підбирає сценічні образи?

Сама підбираю. В мене є модельєри, яким кажу що хочу, якого кольору, фасону. Все, що на мені бачите – мій дизайн.

Розкажіть щось про свою доньку Оленку. Самі виховуєте?

Ми живемо за містом. Дякую дуже своїй мамі Олені, яка допомагає мені з вихованням. В нас є няня. Донечка називає її Наталя-Кіцюня. Оленка маленька набагато гарніша за мене. Великі голубі очі, біляве волосся, курносий носик. Спілкується виключно українською мовою, тому що няня в нас така і вдома так заведено. Я коли приїжджаю, вона принципово заявляє: «Ні, мамо, тільки українською!». Але я зростала у російськомовній родині і більше розмовляю російською мовою.

З ким хотіли б виступити на одній сцені?

З Тіною Тьорнер, з Григорієм Лєпсом підтягнутись в вокалі, можливо зробимо дует з Лолітою, а з українських можна було б з Гайтаною, такий дует день-ніч.

Така ситуація. Вам пропонують зіграти головну роль у відомому бестселері. Що вибрали б: бути добром чи злом?

Мені цікавіше грати зло, а зовнішність в мене така, що я можу грати і добро, і зло. Просто мені більш характерні образи – злі, цікаві, темпераментні, яскраві. Королева Вампірів, наприклад.

А жанр фільму в якому хотілося б відзнятись?

Я не буду говорити!..  Еротична комедія!

Яку музику Ви слухаєте особисто?

Ніяку. Я так від музики втомлююсь, що після концертів хочу тиші. Для мене це найкраща музика.

Маєте якісь фобії?

Насправді я стільки в житті пережила і багато що знаю не на свої роки. В мене тільки один страх за маму і за дитину. Більше я нічого не боюсь.

Як Ви ставитесь до різних соціальних мереж («В Контакті», «Однокласники»)?

Я є Вконтакте, маю офіційну сторінку. Можна мені писати і спілкуватись.

Дякую Катерині, за приємну та цікаву розмову. Хочеться побажати успішної реалізації нового альбому та бути собою, такою сміливою, доброю, та красивою.