Kashtan of Death: “Якби не Цой, ми не грали б”

Новостворений гурт “Kashtan of Death”, що досить “позитивно” відгукується про музику легендарного Віктора Цоя, не так давно дебютували на одному з луцьких квартирників. Вони грають кавери, кавери різні від “Кіно” до “Бутирки”. Епатажні учасники команди презентують себе так: Барабани: Iron Death (Чєлавек літучяя миш мрачний кріпиш) Гітара: Михаїл Приподобний (Росомаха нєбрітий ніряха) Бас: Малой (чєлавек паук – паутіна із рук) Гітара: Ліля (дєвушка кошка лєтаєт нємношко).

Що спонукало до заснування гурту?

Iron: Бажання! Бажання грати та створювати свою музику.

Розкажіть історію виникнення назви команди.

Iron: Наш гітарист дивився телевізор, там показували Київ та каштани, сказав: «Kashtan of Death». Назва абсолютно не несе ніякого підтексту. Просто цікавий абсурд як і весь гурт.

Хто є автором музики та текстів?

Iron: В нас немає такого, щоб хтось один.
Малой: Кожен приносить свою ідею і ми разом її обробляємо.

Що надихає та заряджає гурт перед виступом?

Малой: Пісні гурту “Кіно”! Якби не Цой, ми не грали б взагалі. Ви знаєте, що Цой помер? Бо ми лише вчора дізнались.
Iron: Нас надихають репетиції та дружня атмосфера перш за все.

Яке місто хотіли б відвідати з концертом?

Iron: Токіо! Ми любимо японську музику, японських композиторів.

Ліля, чи Вам важко працювати у чоловічому колективі?

Ліля: Зовсім ні) Навпаки цікаво) Усі учасники гурту досить неординарні особистості з неймовірною фантазією, великим багажем креативних ідей та пропозицій) Це люди, які вміють підняти настій, коли сумно, а бо й посумувати за компанію) Веселі, невгамовні, іноді *crazy* – рада, що приєдналась до “каштанів”)

Яких музичних вершин хотіли б досягнути з гуртом?

Ліля: Чесно кажучи, не люблю дивитись далеко в майбутнє і робити грандіозні плани… Головне – це створювати музику, яка не лише подобалася б іншим, а заводила їх, наштовхувала на якісь кроки, іноді веселила, іноді розслабляла… Звісно, для цього треба досвід і багато роботи над вдосконаленням власної техніки. Ідей багато, єдине, що залишається, розвивати їх, творити! Думаю, що літо дасть можливість втілити в реальність всі ідеї та плани)

Дізнавайтесь про гурт та беріть участь у розширені армії прихильників у групі вконтакте