Каміння, котрому не лежиться на одному місці

Каміння

КамінняУ світі дуже багато дивних місць. Одне з таких знаходиться у штаті Каліфорнія, у долині Смерті. Саме там розташоване висохле озеро під назвою Рейстрек-Плайя. Біля озера розташована невелика гора, від якої потихеньку відколються камінці різного розміру.

Зустрічається як дуже маленьке каміння розміром з сантиметр, так і справжні валуни, котрі важать більше 300 кг. Проте цікавим фактом є те, що воно самостійно пересувається по дну висохлого озера. Причому траєкторія – завжди різна. Інколи зустрічаються навіть повороти під прямим кутом.

Дуже багато людей намагалися пояснити це явище. Наприклад, індіанці приписували все духам. А ось європейці, котрі прийшли на континент, так і не змогли пояснити з фізичної точки зору даний феномен. Одні вчені доводять, що усьому виною вітер, інші що в усьому винен схід льоду на весні.

P.S. Для широкоформатной печати следует купить специальную технику скажем планшетный плоттер EPSON если ваша компания занимается подобными видом услуг, например распечаткой рекламных плакатов.