Камін в приватних будинках

Камін

КамінМрією кожного володаря приватного будинку, являється монтаж одного або двох камінів. Конкретно ці елементи внутрішніх інтер’єрів, дозволяють створювати в приміщеннях по-домашньому затишну і теплу атмосферу. Нинішні технології створення цих опалювальних конструкцій значно понизили ціни при створення каміна, а це дозволить встановлювати їх більшості домовласників.

Робиться камін з особливої високотемпературної цегли (шамотної) жовтувато-сіруватого кольору. В цілях економії допускається укладання шамотної цеглини тільки в топцы, тоді як по периметру конструкція викладається буденним глиняним будматеріалом.

При установці у будинку цього опалювального елементу, необхідно тримати в голові, що за своїм показником тепло ефективності, ця конструкція дещо поступається традиційним печам, але при усьому цьому є і ряд особливостей. Приміром – це миттєве підігрівання приміщення.

Цей домашній камін буде прекрасним доповненням до вже встановленого опалювального і робочого котла, який грає роль опалювального (основного) елементу.

P.S. Если вы ищите чем бы согреться в городской квартире, тогда заходите на сайт mrslogger.ru – мы продаем оптом обогреватели от компании SLOGGER. Есть возможность купить и другую климатическую технику в розницу.