Модні каблуки і підошва

Модні каблуки і підошва

Модні каблуки і підошваЯкі елементи взуття надають йому особливий характер? Що найбільше впливає не лише на зовнішній вигляд взуття, але і на зручність під час ходьби? Правильно, каблук і підошва.

Каблуки у вашому взутті можуть бути високими або взагалі бути відсутнім, підошва може бути тонкою або товстою, все залежить від особистих переваг і, звичайно ж, від останніх трендів у світі взуття. Ось які незвичайні каблуки і підошви зробили відомі кутюрье хітами сезону осінь-зима року, що минув. До речі різні типи підошви можна замовити тут http://obuv-complekt.com/p63665564-pdoshva-dlya-vzuttya.html.

Плоска підошва

Плоска підошва на високій платформі – таке поєднання пропонують Rodarte, Celine і Stella McCartney. Відмінний вихід для тих, хто хоче здаватися вище, але при цьому ходити швидко і упевнено, без боязні зачепитися за що-небудь каблуком. До того ж, відсутність каблука усуває необхідність переодягати взуття перед тим, як сісти за кермо. Правда, є і недолік у взуття з такою підошвою – вона виглядає масивно, тому підходить не для усіх типів ніг.

Танкетка

Дизайнери не відмовилися цього сезону і від взуття на танкетці, ще одного дуже зручного і стійкого різновиду підошви, що включає контури елегантного каблука. Phillip Lim пропонує незвичайний вид танкетки. У його моделях передні і задні частини танкетки розділені невеликим проміжком, що візуально створює ефект масивного каблука.

А Prada і Balenciaga навпаки, представили екстравагантні туфлі і чоботи на каблуках, які тільки виглядають як на танкетці. У їх моделях високий каблук або шпилька сполучені з основною частиною підошви тонкою вертикальною перемичкою, що і створює видимість танкетки.

Скошений каблук

Взуттєва індустрія не отримувала б стільки уваги від дизайнерів, якби усе взуття створювалося виключно зручним і практичним. Напередодні поточного сезону по подіуму цокали туфельки із скошеними каблуками. Такі каблуки не забезпечують ході надійну стійкість, але ж взуття із скошеними каблуками і не розрахована на повсякденне використання. Якщо вам потрібні креативні туфлі на вихід, то вам треба поспішити у бутики, в яких продаються останні моделі від Christian Dior, Derek Lam, Louis Vuitton.