Як правильно їсти суші, ролли і сашимі

їсти суші ролли

їсти суші роллиНа сьогодні великою популярністю серед людей почали користуватися різні суші бари, а також ресторани японської кухні. Багато хто вже встиг оцінити ці заклади належним чином і навіть стали частими їх гостями.

Проте є люди, які ще далекі від розуміння японських традицій і при відвідуванні, наприклад, суші бару починають боятися, не знаючи як себе правильно вісті. Провиною цьому те, що відсутні знання правил етикету. Нижче ми Вам розповімо декілька засадничих правил.

Отже!

Спершу варто згадати про те, що японська кухня складається з величезної безлічі блюд. Найпопулярнішими є суші, зазвичай тільки їх люди і замовляють. Суші може бути приготовано з різних інгредієнтів, вони можуть бути зроблені з червоної риби, молюска, риб’ячої ікри, і навіть овочів.

Також до складу суші зазвичай входить – рис, з якого вони формуються, далі в рис поміщають основний інгредієнт, після чого усе це обгортають японськими водоростями норі.

Окрім суші люди часто замовляють таке блюдо, як – сашимі. Це блюдо є скибочками з риби, молюсків або з інших морських продуктів. Сашимі подається в сирому вигляді.

Крім того великою любов’ю користуються суші ролли. Суші ролли можуть складатися з рису, овочів, а також морепродуктів. Суші ролли подаються у вигляді рулетів.

Усі вищеперелічені блюда треба їсти спеціальними паличками. Спочатку може здатися, що робити це дуже складно, тут головне – вправність. Можна заздалегідь придбати палички і потренуватися орудувати ними удома. Доречі можна замовити суши одесса доставка є через інтернет – це досить зручно коли не хочеться кудись йти з дому.

А тепер давайте розглянемо ще декілька важливих моментів, які треба знати, відвідуючи японські ресторани або суші бари.

По-перше, суші, сашими і роллы не можна наколювати на палички.

По-друге, не розмахуєте паличками під час їжі.

По-третє, палички ні в якому разі не можна класти навхрест.

По-четверте, іноді доводиться накладати собі їжу із загальної тарілки, це треба робити паличками, але тільки не тією стороною, яка призначена для їжі. Для накладення використайте зворотну сторону паличок.

По-п’яте, палички – це не зубочистки, тому не колупайте ними в зубах.

Крім того не можна нахилятися над своєю тарілкою, вказувати паличками на когось, або дряпати ними стіл, це можна зарахувати до зневаги людей, що оточують Вас.

Коли в суші барі або ресторані Ви оформите замовлення, Вам перед поданням їжі принесуть гарячий рушник, який призначений для миття рук. Далі Вам можуть запропонувати соєвий соус, а також васабі, така традиція.