Стиль спальні і меблі

Стиль спальні і мебліСпальня – найважливіше місце в квартирі, тут люди відновлюють свої сили під час сну і взагалі проводять багато часу. До питання оформлення спальні необхідно підійти грамотно і усвідомлено. У ній кожна деталь повинна поєднуватися: шпалери з шторами, підлога з меблями, меблі з декором і навпаки.

Меблі

Декор і меблі для спальні http://veneto.ua/ необхідно підбирати дуже ретельно, адже все повинно сприяти гармонії, затишку і приємній атмосфері приміщення. Навіть якщо в спальні будуть вдало підібрані елементи декору, кольори і стиль, невдало підібрані меблі можуть зіпсувати усе позитивне враження. Меблі вважаються головним атрибутом спальні і тому в цьому виборі необхідно бути украй уважним. В даний момент на ринку є величезна різноманітність меблів для спальної кімнати, на сайті вот тут знайдете різні по напрямку варіанти.

Для отримання гармонії кращим варіантом буде підбір меблів єдиного стилю і кольору. Однак це зовсім не означає, що треба купувати одні і ті ж меблі, можна проявити фантазію. Хоча при цьому варто мати гарне почуття стилю або ж можна довірити все дизайнерам.

Як варіант допускається придбання спального гарнітуру, до складу якого вже входять усі необхідні елементи: ліжко, шафа, комод, тумбочки, дзеркало, туалетний столик. Хоча, в принципі, більшість виробників надають можливість своїм клієнтам проявити фантазію, і самим зібрати набір меблів для спальні.

Важливий момент для спальні – необхідність уникати сильної завантаженості простору. Тому необхідно звертати увагу на розмір і габарити об’єктів. Якщо потрібні меблі для спальні в звичайній квартирі, то краще придбати мінімальну кількість меблів. Інша справа, якщо меблі підбираються для заміських будинків і котеджів. Заздалегідь необхідно розрахувати бюджет, не варто спочатку купувати дороге ліжко, а потім дешеву тумбочку або шафу. Це створить дисгармонію в інтер’єрі, до того ж дорогі меблі поряд з дешевими погано виглядатимуть.

Стиль спальні

На сьогодні ви можете створити для спальні унікальний, неповторний інтер’єр, який підходитиме під ваш стиль життя і радуватиме не лише вас, але і гостей. Класичний стиль – дуже популярний по всьому світу і його шанувальники можуть придбати ліжко, ніжки якого зазвичай роблять з натурального дерева або шпону. Відмінна риса класичного ліжка велика спинка. Так само стандартом в класичній спальні вважається шифоньєр на різьблених ніжках. Меблі в такому стилі усі виконуються з дерева або шпону.

Мінімалізм і хай-тек – чудово підійде тим, хто любить сучасну техніку і цікаві лінії, а так само для невеликих кімнат, де не варто ставити багато меблів.