Інтернет – користь чи шкода?

ІнтернетСпочатку інтернет викликав у нас асоціації з криницею знань, де наші нащадки могли б знайти величезну кількість інформації. Потім ми стали сприймати інтернет як всесвітню бібліотеку: діти почали більше читати, а це чудово. Люди стали розвиватися усебічно і знаходили в інтернеті відповіді на практично усі свої питання. Також останніми роками інтернет став об’єднувати людей з абсолютно різних точок світу: з’явився Skype, Periscope і різні соціальні мережі, де ми могли спілкуватися з японцями, американцями, та взагалі з ким завгодно.

Але ці плюси інтернету з часом почали пропадати. З’явилися ігри, пабліки та інші розважальні ресурси, які ніяк не сприяли розвитку дітей. Сучасні дослідження говорять про те, що люди, що сидять в інтернеті цілодобово, зовсім не отримують з нього корисної інформації – в основному вони просто витрачають свій час. Також люди все більше і більше викачують з інтернету музику, програми і фільми.

Діти практично не бувають на свіжому повітрі і скрізь ходять з телефонами, планшетами, ноутбуками. Кожен безкоштовний Wi-fi в торгових центрах, забігайлівках або в гостях стає для дітей щастям, і не тому, що можна упізнати щось корисне і цікаве, а тому, що тепер можна зайнятися своїми звичними справами, замінюючи реальне спілкування з людьми на віртуальне, інтерактивне.

Інтернет, як не дивно, може привести навіть до ожиріння, адже їсти діти продовжують, а рухатися – ні. Усі ці чинники потім впливають на особисте життя дитини, “заганяючи її в кут”. Виникають проблеми із спілкуванням, особливо коли це стосується родичів або більш старших людей: мова в інтернеті стала занадто примітивно і діти розучилися будувати речення правильно.

Голоси “за” інтернет звучать в основному спираючись на реальні аргументи, причому досить-таки серйозні:

  1. Величезний інформаційний ресурс. Тут вже ваші проблеми, як ви використовуєте цю можливість.
  2. Шлях позбавлення від самотності (чати, соціальні мережі, співтовариства).
  3. Підтримка стосунків на відстані, адже усім нам відома ситуація, коли кращий друг від’їжджає кудись, і це практично завжди означає кінець стосунків. Проте інтернет зробив процес набагато простіше.
  4. Можливість заробити гроші в інтернеті.
  5. Зміцнення самооцінки.
  6. Можливість освоїти іноземні мови самостійно.

Отже користь чи шкода інтернету цілком залежить від того як людина його використовує. У цьому розділі ми підібрали для вас деякі корисні та цікаві статті, щоб ви провели час з користю для себе.

Всі сттаті

Стиль спальні і меблі. Спальня – найважливіше місце в квартирі, тут люди відновлюють свої сили під час сну і взагалі проводять багато часу. До питання оформлення спальні необхідно підійти грамотно і усвідомлено. У ній кожна деталь повинна поєднуватися: шпалери з шторами, підлога з меблями, меблі з декором і навпаки.

Прикормка для эффективной рыбной ловли. Веками рыбаки придумывают все новые способы ловли рыбы. Ведь в разных водоемах один и тот вид рыбы можно ловить разными методами. Например, если дали прикормку в реку, вода быстрее ее подмоет, ибо быстрое течение. В озере или пруде прикормка будет дольше заманивать рыбу. На реке больше шансов для рыбы в отношении корма.

Эволюция женской сумочки. Во времена античности общество развивается, у людей появляются деньги, которые надо складывать куда-то. У древних римлян появляются карманы, у мужчин они имели форму конуса и нашивались сверху; у женщин прятались в складках юбки. На одной из росписей пирамиды в Египте учёные обнаружили фараона с сумкой прямоугольной формы. Это по-настоящему уникально. Люди низшего сословия носили вместо сумок узелки.

Оптимальные варианты хостингов для разных сайтов. Хостинг сайтов выбирается с оглядкой на требования конкретного ресурса. Коммерческим и масштабным информационным проектам, например, абсолютно необходим гарантированный минимум. Что главное для хостинга сайтов? Конечно, сервер, на котором будет размещен ресурс.

10 признаков, выдающих возраст женщины. Некоторые девушки до 25лет обнаруживают седые волосы. Причиной седины могут быть разные – от хронических заболеваний до стрессов и диет. Некоторые полагают, что ранняя седина является причиной недостатка кальция. Чтобы этого избежать, необходимо правильно питаться, не забывать принимать витамины, больше гулять на воздухе и, конечно же, заниматься спортом.

Лучшие квартиры европейского качества в Киеве. Отыскать действительно комфортное жилье на территории Киева не является простым делом. Ведь каждый жилой комплекс может обладать определенными недостатками. К примеру, в центре города могут встречаться великолепные планировки и комфортабельные дома, но в таких зданиях зачастую чрезмерный уровень шумового загрязнения.

Квартира на сутки: ключевые моменты, которые нужно знать. Аренда квартиры на сутки – прекрасный способ хорошо отдохнуть и при этом наслаждаться домашней обстановкой. Преимуществ у услуги аренда жилья много, но что важно знать перед бронированием? Как не оказаться в неприятной ситуации? Ответ в этой статье.

Живые цветы в любое время с доставкой по Украине. Живые цветы в качестве подарка в любое время суток? Сегодня такую возможность предлагает своим клиентам наша компания. Мы занимаемся доставкой свежих цветочных букетов и композиций в любую точку Украины. На виртуальных витринах нашего флористического интернет-магазина любой покупатель сможет найти большое разнообразие цветов, букетов и флористических композиций.

История рисунка на постельном белье. Как показывают исторические исследования постельное белье, как и одежда, появились у человека практически одновременно и стали неотъемлемой частью жизни и быта древнего человека. И то и другое использовались нашими предками не только для украшения себя и интерьера, но и защиты тела от непогоды и злых духов.  В 16 веке при пошиве постельного белья мастера на краях простыней и наволочек вышивали имена или инициалы будущих хозяев комплектов.

Сторінка 1 // Сторінка 2 // Сторінка 3 // Сторінка 4 // Сторінка 5 // Сторінка 6 // Сторінка 7 // Сторінка 8 // Сторінка 9 // Сторінка 10 // Сторінка 11