З історіі бісеру

історія бісеру

історія бісеруЗ давніх-давен люди виробляли різноманітні прикраси, горщики та іграшки. Ще до появи цивілізацій наші предки використовували різноманітні предмети для прикрашання своїх домівок та одягу. У ті часи люди використовували та обробляли каміння, кістки тварин, дарунки моря, ракушки та водорості, глину, пісок, потім використовували тісто, по інше приніддя для творчості.

Люди завжди хотіли себе прикрасити та виділити з натовпу. Стати особливими це у нас ще від предків. Так до нас дійшло рукоділля. Раніше не маючи таких матеріалів предки все одно робили прикраси, спочатку з первинних матеріалів, потім навчилися обробляти і виробляти різноманітні буси, дерев`янні, кам`яні, а потім коли навчилися виробляти скло, то скляні.

Першими навчилися робити скло Єгиптяни, від них і пішли перші буси зі скла. Вони стали розповсюджувати їх по світу і це ремесло під хватив Рим та Америка. Потім з розвитком торгівельних шляхів вид скляного рукоділля розійшовся по світу. А з появою більш нових технологій скляні бусинки набули різноманітного кольору та меншого розміру. Американські туземці бісером прикрашали та по цей час прикрашають майже все домівки, меблі, одяг, пояси, посуд. Доречі на сайті інтернет магазину BijuStore можна придбати досить непогану біжутерію.

В наших країнах цей вид рукоділля став набувати масового наголосу лише в останній рік, так популярність росте. Майстрині стали виробляти різноманітні прикраси, фігурки, доповнювати одяг  та навіть квіти, дерева і зелень. Цей вид мистецтва став дуже популяризованим і це тільки початок.