Історію переписують. Нишком

Міністерство Освіти України вирішило утилізувати старі шкільні підручники з історії, які начебто (ха-ха) зносилися і обшарпалися (ага-ага, менш як за п”ять років). Офіційно запевняють, що зміст жодним чином не змінюють. Хоча, як виявилося, у підручнику з історії України для 5-го класу (інших переглянути не встигли) зник президент Ющенко як такий разом із “його” Помаранчевою революцією (жодної згадки).
У словосполученні “штучний голод” зник прикметник “штучний”; зникли фотографії таких діячів як Шухевич, а на їхнє місце “орденоносно” повернулися кати українського народу і таке інше.
У міністерстві стверджують, що це не більше як “авторські правки”. На запитання тих поодиноких журналістів, чиї видання (чи канали) дають добро на цю стрьомну і небезпечну зараз тему відповідають неохоче або не відповідають зовсім. Виправлені рукописи підручників показувати відмовляються (загального тиражу поки що немає).
Цікаво пройтися по українських школах і поцікавитися чи всі “застарілі” підручники вже утилізували.

Редакція інтернет-журналу МОЛОДІ не підритмує такі маніпуляції історією з боку влади. Сучасне українське покоління та його нащадки має знати справжню історію своєї держави, а не переписану за вашими вподобаннями. Все одно правди не приховати!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.