Історія кохання – конкурс до дня Святого Валентина

З радістю можу оголосити новий конкурс від інтернет-журналу MOLODI до свята всіх закоханих. Кожна історія кохання по-своєму унікальна та неповторна, незалежно від того тривають ваші стосунки чи вже ні. Звісно, справжнє кохання воно одне і на все життя, але кожна людина запалює свічку в нашому серці, що і дозволяє рухатись вперед. Розкажіть свою історію кохання. Що змінили в тобі почуття до іншої людини? Які висновки були зроблені? Що ти відчуваєш в даній ситуації? А може, ти хочеш зізнатись у коханні за допомогою нашого сайту? Думаю, що ці питання хоча б приблизно наштовхнуть вас на ідею того, що ми хочемо. Не обов’язково писати про своє особисте кохання. Можливо, бабуся розповідала зворушуючу історію стосунків з вашим дідусем і ви ще й зможете додати стару чорно-білу фотографію…

Чекаємо конкурсних робіт у вигляді статей, до яких за бажанням можна додати не більше двох фотографій та одного відео.  Головна умова – це обсяг статті. Не пишіть дуже мало, але й забагато не треба. Мінімальний обсяг – 200 слів, а максимальний – 700. До друку прийматимуться тексти українською мовою.

Отримані від вас історії одразу ж публікуватимуться на сайті MOLODI по мірі надходження черги. Публікації приймаються до 11 лютого включно. Популярність вашої історії серед відвідувачів сайту, кількість відгуків у коментарях, рекомандації в соціальних мережах і грами або літри пролитих мною сліз щастя чи горя – всі ці фактори будуть впливовими під час визначення кращих статей. Визначення переможців та остаточне підбиття підсумків відбудеться 12 лютого.

Надсилайте свої історії на нашу скриньку molodiinua@gmail.com Бажано в полі “Тема” вказати “Історія кохання”.

Отже, про приємне – призи. Було вирішено зробити два місця, а не три, як у багатьох змаганнях. Це ж свято кохання, то має бути пара:

1 місце – 100 грн
2 місце – 50 грн

Зайду трохи наперед і розкажу коротко, як саме переможці зможуть отримати гроші. Не хочеться нікого обмежувати або пропонувати всілякий непотріб, тому переможці зможуть самі обрати, як витратити кошти. Найлегший для мене спосіб – це переказ грошей на ваш гаманець популярного сервісу Webmoney. Також, можна обрати товар на отриману від конкурсу суму в будь-якій інтернет-крамниці. Особливо екстримально-завіртуалізовані (оце придумав, запишіть цей вислів на мене ;) можуть отримати підвищення рейтингу вконтакті і т.д. Можливі інші варіанти, але головна умова – це можливість розрахуватись Webmoney. Взагалі, проблем не буде.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.