Ірена Карпа

Журналістка, талановита письменниця і телеведуча – усе уе про Ірену Карпу. Родом із Черкас.

Книги Ірени популярні своєю неординарністю та відкритістю. Тому вони і популярні серед молоді. Але творчість письменництвом не закінчилась, у талановитої особистості також є свій гурт, який виконує інді-рок – «Qarpa» (колишня назва «Фактично Самі») Гурт уже має на рахунку 8 альбомів.

Повернемось до книг Карпи. Вони цікаві тим, що такого неординарного сюжету, при чому у кожній книзі, не побачите більше ніде. І звісно – пікантна мова книг відрізняється від усіх інших письменників.
Про роботи:
«Знес Паленого» (2000)

Дівчата дізнаються про життя, а усі про все.

«50 хвилин трави» (2004)

Потік думок, філософія, яка змішується з не ординарною лексикою.

«Фройд би плакав» (2004)

Історія показана зовсім незвичними очима, брехня та щирість, нестримність.
“Це вразлива і надчутлива дівчинка, яка хотіла вдочерити носоріжку. Це дівчинка, яка курить і не затягується. Це дівчинка, якій, у принципі, і не треба курити, її і без того пре.”

«Перламутрове Порно » (2005)

Письменниця пише так:
“Їдло – штука універсальніща за секс. Їдло можна купувати на стрьомніх вулицях десь в Індонезії чи в Камбоджі, а секс не варто. Віт гепатиту є щеплення, від сифілісу немає… Поїдаючи забадяжені на Ссайгонських тротуарах незрозумілості, я жодного разу не втруїлася. Труїлася ж у пафосних ресторанах, але тільки в найдорожчих, заточених під іноземців… Дивна річ – в усіх “країнах третього світу” їжа бідняків така смачна, що аж ну. І кольори одягу в них яскраві, і поєднують вони все стильно. І лиця в них не такі квасні, злостиві і роздрочені…”

«Добло і зло» (2008)

Сучасне життя – сучасних так званих принцес, яке розгортається перед нами. Справжнє і живе. Це як серіал, де немає реклам.

«Піца „Гімалаї“» (2011)

Розповідь про дивакувату дівчину – Редьку, яка марить мандрами . І їй фортуна дає таку мождивість.

«З Роси, з Води і з Калабані» (2012)

Ви порините у дитячі спогади, які для вас придумала Ірена Карпа. Історія з дитинства.