У iPhone 6 збережеться 8-мегапиксельная камера, але до неї додадуть стабілізатор

iPhone 6

iPhone 6Як відомо, в жовтні 2012 року компанія Apple подала заявку на патент, що дозволяє застосовувати оптичну стабілізацію зображення, що знімається на камеру. Влітку минулого року заявка зазнала ряд змін. Компанією планується використання електроприводу звукової котушки, здатного пересувати об’єктив камери у всіляких напрямах навколо осі.

Раніше повідомлялося, що в наступному поколінні iPhone буде встановлена 16-мп камера. Проте, Китайська The China Post, посилаючись на аналітику Nomura Securities, заявила, що в наступному “яблучному” смартфоні, який вийде у вересні, збережеться 8-мегапиксельная камера. Зйомку планується поліпшити за допомогою вдосконаленого автофокусу і оптичної стабілізації.

Оптичну стабілізацію камери розробила британська фірма “Cambrige”, яка займалася нею упродовж 10 років. Ця технологія спирається на особливі сенсори і лінзи, що допомагають уникнути змазування знімків.

У своїх апаратах, Apple, як показує час, не прагне за зростанням кількості мегапікселів. Перший “айфон”, що вийшов в 2007 році мав камеру в 2 мп, тоді як на ринку продавалися пристрої з 5 мегапіксельними камерами. Фотосенсор з таким дозволом став доступний лише в 4-ій версії смартфону Apple. Ця тенденція зберігається і сьогодні. Сьогодні 8 мегапікселів iPhone виглядають смішними порівняно з 13-мп камерами конкурентів. Але так справи йдуть лише на папері. До речі який би у вас не був телефон Apple обов’язково купіть тут чехол для захисту iPhone.

Якість знімків i-гаджета залишається одним з найкращих на ринку. У цьому аспекті з iPhone можуть потягатися тільки “вінфоны” від компанії Nokia. У Apple вважають за краще покращувати результати зйомки не за рахунок цифри, вказаної в характеристиках телефону навпроти камери, а завдяки збільшенню пікселів і датчиків, подвійного спалаху і найсучасніших алгоритмів обробки.