iPhone 6 “гнучкий”

iPhone 6

iPhone 6Майже відразу після появи iPhone 6 Plus на ринку мобільних технологій в YouTube з’явилися відео з тестами, які проводилися на новеньких девайсах. Але найцікавіший експеримент виявився винагороджений майже п’ятдесятьма мільйонами переглядів.

Блогер Lewis розмістив на своєму каналі дивовижне відео, яке демонструє, як корпус смартфону деформується від простого втискування пальцями рук! Повідомлення, що раніше інформували про неміцність 5,5-дюймових смартфонів Apple, тепер стали не просто доведені, але і збільшили спектр свого поширення аж до iPhone 6 Plus.

Фактично, смартфони можуть погнутися від простого носіння в задній кишені. Нові технології нестримно вриваються в наше життя, але чогось міцність залишається на другому плані.

Прямі конкуренти смартфонів Apple зразу ж підхопили хвилю призначеного для користувача обурення. Телефони охрестили “погнутишами”, а в мережі інтернет з’явилася безліч принизливих картинок, за допомогою яких компанії-конкуренти жартують над Apple.

Самі ж розробники Apple спершу віднеслися до подібного роду заяв дуже недбало, але тепер, коли справа почала приймати такий неприємний поворот, вони пообіцяли розібратися в проблемі найближчими днями. Цікаво, а з вирішенням цієї проблеми користувачам замінять їх нинішні “гнучкі” девайсы?