Нова грань спокуси: інтимні ювелірні прикраси

інтимні ювелірні прикраси

Інтерес до прикрашання свого тіла, бажання додати в свій образ хвилюючих і сексуальних деталей – існували завжди. Кращим підтвердження цьому – популярність пірсингу і тату. А зараз з’явилися і спеціальні ювелірні прикраси для інтимної зони.

Історія інтимних прикрас

Природно-еротичні і інтимні прикраси з’явилися не вчора. Практично з тих пір, як існують ювелірні вироби. Багато в чому це було пов’язано з тим, що дорогоцінним металам і каменям надавали ще й магічне значення. І носіння таких прикрас повинно було надати чоловічу силу і додати жінкам магічної привабливості. Але і в давнину, і вже в наш час такі вироби були одиничними і зустрічалися досить рідко. У відкритому продажі їх зовсім не було, робили їх виключно на замовлення.

Ситуацію змінила популярність пірсингу. Оригінальні і стильні золоті сережки стали вставляти в пупець, статеві губи і соски. Такі прикраси будять пристрасть, але мають очевидні мінуси, та й не кожна жінка зважиться на такий експеримент. Саме в якості альтернативного варіанту з’явилися інтимні прикраси. Першовідкривачами стали секс-шопи, саме тут можна було знайти еротичну жіночу білизну і кліпси для сосків або статевих губ.

Чому купують інтимні прикраси?

Зараз не тільки індустрія товарів для сексу виробляє різні інтимні прикраси, але і багато ювелірних будинків представляють спеціальні колекції. Існують і компанії, які спеціалізуються на різноманітних інтимних прикрасах для чоловіків і жінок. У їхньому асортименті широко представлені різні кліпси, сережки, ланцюжки, кольє і особливі стрінги з дорогоцінних металів і каменів. Хтось купує наприклад серебряные кольца а когось приваблююсь такі недвичні прикраси.

Чому ж жінки і чоловіки вибирають інтимні прикраси?

-абсолютно безпечні, дуже сексуальні;
-чудово доповнюють сексуальний образ;
-вони просто дуже красиві.

У дизайні таких виробів використовуються і класичні для ювелірки теми, і особливі еротичні образи. Крім того дуже часто можна купити нічну сорочку в тому ж стилі, що і прикраси. Більш того зараз з’явився новий тренд – прикрашати коштовностями нижню білизну: бюстгальтери з діамантами, трусики з смарагдовими вставками і спеціальні брошки для підв’язок панчіх. Це не просто красиво, але і дуже жіночно. Втім, чоловіки теж не відмовляють собі в задоволенні прикрасити свої інтимні предмети одягу, ювелірними виробами.