Інтим чи ширпотреб?

кохання

коханняУ світі, який заполонили різні збоченства, так складно встояти на позиціях честі. Честі справжньої, а не показової для прискіпливого оточення.  Дуже прикро, коли молоді люди не цінують того, що мають. А зрештою – втрачають поняття «як дорожити одне одним». Хтось від негараздів подається в пияки, інші шліфують це розгульним стилем життя. Хоча «життям» це називати якось несправедливо.

Нам так приїлось слово «секс». Здається, про інтим, кохання (і взагалі щирість стосунків) ми давно забули. Так само як і забули, що таке інтим. Нині ж модно виносити напоказ усі принади і матюкати геніталіями. Модно змінювати партнерів, модно гнатися за жагою задоволення…

А хто ж вона така, та мода? Найзвичайнісінький міф. Зваблива вуаль, якою обкуталось гріховне. Звісно, я не пастор, навіть не активна прихожанка церкви. І не мені кого-небудь навчати праведності.

Але повинен бути у суспільстві чіткий бар’єр між ширпотребом та інтимом,

тим, що споживають всі, і тим найсокровеннішим,

що здатне відкритись лише в певний час і лише двом.  

У часи, коли нації вимирають, бо приріст має від’ємний показник, коли на європейські терени осідає все більше нелегалів, коли владою так званих демократичних режимів пропагується захист гомосексуалізму, а феміністки на все горло верещать, що жінкам слід забути про материнство…

Хіба не в ці часи як ніколи варто мати непохитні принципи, засновані на честі власної особистості?

Найбільше в світі щастя – коли двоє людей створюють нове життя.

Лише пройшовши разом певний часовий етап, подолавши ряд проблем та перешкод, переконавшись у щирості почуттів, можна довіритись одне одному, досягти найприємнішої гармонії двох душ і тіл, поєднатися, заради створення нового життя.

А багато з нас або все примітивно зводять до «давай потрахаємся», іший же табір, зазвичай старших за віком осіб, істерично голосить «молодь втратила мораль, вона блядує».

 

І на постскриптум авторська поетична строфа:

Не визнаючи суспільних канонів, 

Ми творимо власну історію,

Де поєднанні в дії усі часточки

двох світів на новому Полі.

Там не владні постулати і фізики –

В одне ДНК вплелося дві долі.

Юна радикальна нонконформістка. Моя честь -- моя вірність. Моє гасло: "Живи! Борись! Перемагай!"