Інтуїція (2001)

Інтуїція (2001)

Романтична предновогодня комедія обов’язково залишить теплі спогади і викличе виключно добрі почуття. Тут, до речі кажучи, все вийшло якось по-чарівному, ніби готуючи глядачів до того, що чудеса на світі ще існують і нехай доки їх вдається зустріти тільки в кіно, вірити в них треба неодмінно. Потрібно помітити, що картина кілька разів перемагала на кінофестивалях в номінації “Кращий фільм для сімейного перегляду”, а її актори кілька разів отримували заслужені премії за зіграні ролі. Але про все по порядку.

Джонатан і Сара зустрілися абсолютно випадково в одному тихому і затишному кафе посередині Нью-Йорка. Шумне місто ніби збавило свій звук, коли погляди цих двох зіткнулися. Невидимі іскорки побігли між молодими людьми і не сприймати їх не виходило. Джонатан познайомився з Сарою, і вони стали невимушено спілкуватися. А у міру бесіди з’ясувалося, що у них дуже багато спільного, що вони однакового сприймають гумор, що мають свою думку з приводу багатьох життєвих позицій. Але ось невдача. У Джонатана була улюблена дівчина, а Сара любила, вірніше, після зустрічі з Джонатаном, думала, що любила, свого молодого чоловіка. Але робити нічого. Вечір добіг кінця, попереду Різдво, яке треба відмітити зі своїми другими половинками.

Джонатан залишає Сарі свій телефон на банкноті, а дівчина обережно записує йому свій номер в книзі, причому, зробили вони це таємно один від одного, щоб переконатися, призначено їм зустрітися знову або ні. Взагалі зручно що різні комедії можда дивитис онлайн aburmu4.tv/news/komedyi/ разом з іншими фільмами, що вже не йдуть в кіно.

Отже доля підкидає молодим людям випробування – банкноту розмінюють, відповідно, Сара втрачає номер Джонатана, а його книгу, де був написаний номер дівчини, спокійно здають у бібліотеку. Але молоді люди охоплені тільки одним почуттям – почуттям інтуїції, що зможуть бути разом.