Перевезення особистих речей за кордон морським транспортом

Перевезення особистих речей за кордон морським транспортомПеред кожним, хто надумав покинути рідну країну і переселитись в будь-який іншій точці світу, стоїть нелегке питання, а саме: перевезення особистих речей за кордон. Як перевезти речі під час переїзду на ПМЖ? Як вибрати найоптимальніший спосіб швидко і без зайвих затрат доправити великий багаж в іншу країну? На ці питання нам відповіли фахівці транспортної компанії Кий Авіа Карго.

Перевезення особистих речей за кордон – це доволі марудна процедура. Адже, якщо ви налаштовані не просто на туристичну мандрівку, а маєте бажання оселитись надовго, то звичайною валізою не обійтися. І добре, якщо переїзд відбувається в сусідню країну, до якої рукою подати, і можна все скласти у вантажівку. А якщо пункт призначення – інший континент?

«Є три способи перевезення особистих речей за кордон, – розповіли в компанії Кий Авіа Карго. – В залежності від відстані та специфіки добирання, вантаж можна доправити автомобільним транспортом, скористатись вантажними авіаперевезеннями, або ж вдатись до транспортування морським транспортом, до так званих контейнерних перевезень. Також можна скористатись залізницею, але зважаючи на специфіку колій, найзручніше скористатись потягом при переїзді в Росію чи країни колишнього соцтабору. Якщо мова йде про країни Європейського союзу, то, звісно ж, найпростішим та найефективнішим буде скористатись послугами автомобільних вантажних перевезень. Однак при переїзді на ПМЖ до США, Канади чи інших «заморських» країн, добратись туди можна або морем, або повітрям. Найкраще в даному випадку підійдуть контейнерні морські перевезення».

Перевезення особистих речей за кордон морським транспортом

Пам’ятаєте мультфільм «Мадагаскар», де звірів транспортували у спеціальних дерев’яних коробках великим кораблем? Так от, ті коробки мають назву «Lift Van», кріпляться вони значно надійніше, аніж в мультфільмі, і на нині являються найпопулярнішим способом морських перевезень.

Принцип перевезення в такому форматі доволі простий. Перевізник орендує власнику вантажа спеціальний ящик, власник напаковує його своїми речами. Після цього ящик, разом з іншими такими ж, акуратно запаковується у металевий контейнер, призначений спеціально для транспортування морем-океаном.

Слід зауважити, що перевезення морськими контейнерами доволі часозатратний спосіб транспортування. Вантаж може плавати в океані місяцями, в залежності від маршруту слідування корабля. З іншого боку, коштує він доволі не багато. Тому, якщо ви таки плануєте скористатись перевезенням морським транспортом, слід подбати про це заздалегідь. Слід також врахувати, що ваш вантаж прибуде лише до порту. Транспортувати його до місця призначення вам доведеться самотужки. Зазвичай для цього використовують автомобільні вантажні перевезення.