Реєстрація фірм в Лондоні

Реєстрація фірмНа сьогодні реєстрація фірм в Лондоні доступна як ніколи раніше. Усі ті, що бажають можуть відкрити особисту компанію на території Англії не лише швидко, але і дешево. Краще за усіх допоможе в цьому надійне агентство, яке спеціалізується на наданні таких послуг. Фірмі, що добре зарекомендувала себе, можна довіритися і не сумніватися, що все буде оформлено в дуже короткі строки і повністю відповідно до діючого закону.

У Лондоні можна реєструвати фірми декількох варіантів. Зокрема, величезною популярністю користуються компанії Ltd. Наявність директора і одного або декілька акціонерів тут обов’язкова. Директор – це, безумовно, фізична особа, якою може бути громадянин будь-якої держави. Також акціонер – або юридична, або фізична особа, також може бути зареєстровано у будь-якій країні світу. І акціонером, і директором може бути одночасно одна особа.

Таким чином, створити таку фірму навіть може одна людина, і це є величезним плюсом. Окрім цього, не потрібно капітальні первинні вкладення: статутний капітал, за допомогою якого визначається відповідальність фірми перед третіми особами, може бути всього 1 фунт (звичайно, за бажання він може бути і більше). Також може бути різним і кількість акцій (найчастіше – це 100 або 1000). Тут все залежить від вашого бажання.

Для реєстрації компанії Ви можете заповнити індивідуальну форму на офіційному порталі фірми. Після цього дані, які Ви вказали в ній, перевіряє фахівець і виставляється замовникові рахунок на оплату послуг. Усі процедури реєстрації фірми в Лондоні виконується в режимі он-лайн і в цілому займає 3-4 години. В Україну також є подібні послуги наприклад реєстрація юридичної особи для тих, хто не хоче чекати у чергах і розбиратися с бумагами.

Далі по електронній пошті вирушає замовникові пакет документів, після цього він може роздрукувати їх самостійно за допомогою принтера. Ще існує такий варіант: якщо клієнт в даний момент знаходиться не в Англії, можна попросити роздрукувати усі документи і вислати по DHL.

Якщо є бажання, можна не лише виконати реєстрацію компанії в Лондоні, а і придбати компанію, яка вже існує. Проте, фахівці не рекомендують брати участь подібного роду угодах, оскільки перевірити усю її історію в цьому випадку зазвичай не можна, і існує риски, що, наприклад, на неї був оформлений кредит або вона залучалася до інших з фінансової точки зору сумнівних заходів. Безпека у цьому випадку досить важлива.