Недорогий відпочинок на Драгобраті в зимовий період – це реально!

В наш час вартість товарів та послуг відіграє вирішальну роль під час прийняття рішень. Погодьтеся, перед тим як зважитися на покупку, в першу чергу ми розраховуємо, чи витримає наш гаманець або банківська карта такий удар. При цьому не хлібом єдиним… Хочеться оздоровити родину та відпочити, щоб набратися сил для подальших трудових звитяг. Стосовно зимового відпочинку варто звернути увагу Драгобрат. Курорт цей давно вже є популярним серед екстремальної молоді, але на цьому його потенціал не вичерпується.

Перше, що можна зробити, це продивитися вебкамери та ознайомитися із відгуками про Драгобрат в мережі http://www.adrenalin-ua.com/uk/tours-a-travel/ski-tours. Наступним кроком буде розгляд пропозицій від готелів та приватних садиб Драгобрату, цін на проживання, харчування та трансфер. Уже на цьому етапі планування відпочинку стає ясно, що закарпатський високогірний курорт Драгобрат недорого обійдеться бюджету одинокого туриста, закоханої пари або й родини із малечею – приблизно, 170-200 грн на добу з особи (комфортне проживання та дворазове харчування). За бажанням пообідати пристойно в колибі за драгобратськими цінами стане 50-80 грн з особи.

Поездка на Драгобрат в турЗвернувшися до тих же відгуків про Драгобрат, бачимо, що дозвілля тут може бути досить різноманітним.Це, звісно, у першу чергу, катання на гірських лижах, сноубордах і санчатах. Для цього Драгобрат-курорт має траси, за якими доглядають спеціалісти зі сніготрамбувальною технікою, а також крісельні та бугельні витяги для дорослих та малих. Вартість користування витягами на день в середньому може коливатися від 100 до 200 грн, в залежності від рівня катання. Новачки ж можуть повністю захекатися гривень за 50. Чудові можливості для фрірайду відкриваються на Драгобраті недорого також: один підйом ратраком на Жандарм з особи ось уже декілька останніх років лишається незмінним – 50 грн. На Близницю дорожче – 100 грн, але зробивши за день бодай два спуски з Близниці, на подвиги більше не тягне.

Драгобрат – курорт, який традиційно вважається гірськолижним, – надає прекрасні можливості для туризму гастрономічного. Смакота, якою годують у місцевих колибах, вже є приводом навідатися в цю полонину. Додайте до того ще чисту гірську воду, яку можна пити просто з-під крану, і рецепт смачного відпочинку готовий.

Високогір’я із смерековими схилами забезпечує відпочивальникам кришталево чисте повітря і таку необхідну взимку дозу ультрафіолету. Вся щоденна метушня, затори, загазованість міст і побутові клопоти лишаються десь далеко, відпочивають тіло, розум і душа.

І, наостанок, ще один секрет Драгобрату. Курорт прекрасний у будь-яку пору року. Із весняними крокусами, літнім синім небом та зеленими горами, осінніми ягодами та грибами. Всі відгуки про Драгобрат лише підтверджують це. І поруч з усім цим багатством Драгобрат, ціни на відпочинок якого доступні кожному, лишається демократичним та гостинним курортом.