Інтер’єрі дитячої кімнати

Малюк пізнає світ за принципом: «що бачу, з чим маніпулюю, те і пізнаю», тому і вибір дитячих меблів – дуже відповідальне завдання. Будь-який новоспечений батько прагне забезпечити своєму чаду все краще, і облаштування кімнати малюка – не виняток. Діти – наша головна цінність. Тому очевидно, що основна вимога до дитячих меблів – це її безпека. Обов’язкова умова: дитячі меблі повинна бути виготовлена з якісних, екологічно чистих матеріалів. Ніяких виступаючих предметів і кутів, крихких субстанцій і стекол. Міцність – ще один важливий критерій, адже не кожен матеріал здатний протистояти бурхливої активності малюка, не зламатися, не втратити привабливий вигляд. Купуйте тільки сертифіковану меблі. Меблі повинні бути зручними, створювати маленький затишний світ, де все під рукою: одяг, книги, іграшки … При виборі кімнати для дитини зверніть увагу, щоб простір дитячої було світлим і сонячним. Кімната повинна бути добре провітрюваній, з яскравим штучним світлом.

Для новонародженого можна обмежитися найнеобхіднішими меблями – люлькою, ліжком на коліщатках або кошиком-колискою. Для того щоб немовля було зручно сповивати, поставте в кімнаті комод, який пізніше стане сховищем для іграшок і самих різних дрібниць. Обов’язковий елемент інтер’єру дитячої кімнати – Стільчик для годування. Важливо щоб він був стійким, з гумовими наконечниками на ніжках. Краї повинні бути плавними, кути згладжені. Не можна, щоб у покритті використовувалися дешеві лаки: вони можуть містити токсини.

Дитина росте не по днях, і тут ідеальний варіант – меблі «на виріст», здатна змінювати свої розміри разом із зростанням маленької людини. У зв’язку з чим, можна так само порадити модульну систему, яка складається з компонентів, що підходять один до одного за дизайном, кольором і розміром. Це і функціонально, і практично. Кімнату можна захаращувати. В ній повинно бути достатньо вільного простору. Щоб дитина розвивалася фізично, рекомендується поставити турнік і шведську стінку, а якщо дозволяє площа – встановити дитячий куточок на розпору. Адже кільця і канати – краща профілактика порушень осанкі.Даже якщо у вас одна дитина, є сенс придбати двох’ярусне ліжко. Перший ярус можна використовувати для зберігання іграшок, різних дорогоцінних штучок. Існує безліч варіантів як двоярусних, так і одноярусних ліжок, стилізованих під гоночні автомобілі, піратські кораблі, пожежні машини, паровозики. Головна вимога – наявність запобіжної бічний перегородки.

Краща дитяча – це тематична ігрова, де тема розвинена не до кінця, залишаючи юному користувачеві широке поле діяльності по її перетворенню. Функція навчання – це повноцінне робоче місце, а спілкування для сучасного підлітка вдома – це «аська», «скайп», «вконтакте», що зводиться до комп’ютера і в свою чергу, до робочого месту.Цвет. Ось тут можуть бути будь-які поєднання. Від ніжно-постільних дитячих, яскраво-фантазійних підліткових до стильних глянцевих юнацьких. Головне що б колір подобався дитині, не був похмурим, не дратував і не угнетал.Размер має значення. Меблі так само має бути в розмір. Нема чого трирічному карапузові двометрова ліжко і шафа під стелю. Часто буває, що одяг теж беруть «на виріст», але з тим, щоб її зручно було носити, так і не високому дитині має бути зручно користуватися взятим «на виріст» шафою: не встаючи навшпиньки, дістати до ручки, відкрити двері, взяти-покласти річ. Якщо відразу брати великий стіл, то обов’язково «зростаючий», зараз висота стільниці може легко коректуватися від 500 до 750 мм, висота стільця – тоже.Отдельно про міцність і безпеку.

Завжди перевіряйте надійність конструкції власною вагою: він приблизно дорівнює, а іноді набагато менше ваги дитини, помноженого на його кінетичну енергію.Какую б меблі ви не вибрали, чим би не керувалися, діти все одно освоять її по-своєму, як ви навіть і не мріяли! .. І хочеться побажати, щоб меблі радувала вас і ваших дітей.

P.S. Для всех родителей и их маленьких деток предлагаем лучший детский сайт – на портале найдете много интересного, в том числе конкурсы, различные игры, стихи и раскраски.