Інтер’єр дачі

Інтер'єр дачі

Інтер'єр дачіЗ настанням літніх відпусток з’являються питання, де відпочити від міської метушні. Комусь відпочинок – це морський пісок, комусь закордон, а для когось дача – це кращий спосіб заповнити свої сили і енергію. Любителі проводити час на дачі повинні подумати про її інтер’єр. Дуже важливо, щоб він не нагадував вам про міську квартиру. Тому інтер’єр дачі має бути повною протилежністю міського помешкання.

Який же інтер’єр вважається кращим рішення для дачного будинку? Головний критерій – затишок і функціональність. Як правило, для багатьох дача, це своєрідний “будиночок в селі”, з його тихим розміреним життям, далеко від метушні міста. Тому такому місцю відпочинку підійде стиль кантрі, або як в народі говорять, “сільський стиль”.

У цього стилю є свої відмітні особливості. Передусім – це натуральні матеріали – покриті лаком дощата пола, стіни з декоративного каменю. Варто пам’ятати, що матеріали з натуральної основи коштують не дешево, тому докладіть зусилля, знайдіть і придбайте штучну сировину, максимально схожу на натуральну.

Загальний інтер’єр усього будинку краще виконати в пастельних тонах. Нотку веселощів можна додати яскравими подушками, пледами, незвичайними малюнками. Доповнять стиль правильно підібрані штори. Краще щоб вони були бавовняні або льняні, бажано прикрашені невеликим малюнком.

Дуже важливі меблі на дачі. У ідеалі придбати нові недорогі, але практичні меблі, які створять затишок на дачі. Якщо у вас немає грошей на нові меблі, постарайтеся не перетворювати дачу на звалище старих меблів з міської квартири. Спробуйте, хоч би, оживити її, змінивши оббивку, пошивши нові чохли на стільці. Прикрасять інтер’єр плетені меблі або меблі з штучно постареного дерева, або нехай не нові, але ще “живі” старі дерев’яні меблі. Меблі, які вийшли з моди в міських квартирах, але зберегли свої функціональні якості і гідний зовнішній вигляд, відмінно впишуться в інтер’єр “кантрі”. А ось предмети з пластика, скла, покриті лаком, краще “визначити” в інші місця.

Важливим атрибутом будь-якої дачі є камін. Він не лише прикрасить інтер’єр, але і послужить хорошу службу в холодну погоду. Буде він на дровах, на газі або живитися від електрики – вирішувати вам. Головне, щоб він вписувався в інтер’єр. Якщо камін не хочете, є аналог – фінська піч.

“Останнім словом” в інтер’єрі дачного будинку будуть додаткові аксесуари. Мило виглядатиме декоративний посуд, вази з кольорами, настінні картини, рослини в горщиках. Головне, не занадто старайтеся, інакше Ваш відпочинок на дачі перетворитися на прибирання пилу. Не варто дотримуватися шаблонам вибраного стилю. Якщо на ваш погляд щось повинне виглядати інакше, імпровізуйте, міняйте. Найголовніше, щоб був інтер’єр, в якому буде затишно саме вам.

P.S. Если вы хотите купить дачу или хотя бы землю под будущее строительство, то вам обязательно пригодится экспертная оценка земли от знающих специалистов. На цену земли влияет много разных факторов.