«Інститут кримінальної юстиції – Твоє успішне майбутнє!»

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ»

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ:

 

«Інститут кримінальної юстиції – Твоє успішне майбутнє!»

 

Незабаром кожен Випускник постане перед серйозним вибором в житті, а саме –вибором майбутньої професії. Але навіть вже обравши фах за покликом душі, перед хлопцями та дівчатами, їх батьками постає ще одне проблемне питання: «Який навчальний заклад обрати?». І сьогодні серед неймовірного багатоманіття свій виш слід обирати мудро і практично. Дуже важливо, щоб навчальний заклад забезпечував Вас не лише знаннями, а й гарантіями працевлаштування, корисними зв’язками, реальними можливостями та комфортними умовами навчання.  

 

Не секрет, що якісна вища освіта є запорукою успіху сучасної людини, особливо в нинішніх умовах стрімкого реформування органів державної влади,  динамічного розвитку законодавства тощо. Країна вкрай потребує молодого покоління слідчих, детективів, прокурорів та працівників суду.

Фахову підготовку зазначених спеціалістів здійснює Інститут кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», який є найбільш престижним та чисельним підрозділом зазначеного вишу. Сьогодні в Інституті кримінальної юстиції, який раніше йменувався Інститутом прокуратури та слідства,  навчається близько 2500 студентів із усіх куточків нашої держави. Усім іногороднім, за їх бажанням, надаються місця для проживання у комфортабельних гуртожитках Університету.

Що й казати – висококласний професорсько-викладацький склад, сучасна матеріально-технічна база,  можливість обирати мову навчання (українська, російська, англійська, німецька, французька тощо), інноваційні методи навчання (вибір дисциплін, використання спеціалізованих аудиторій), залучення до учбового процесу досвідчених працівників правоохоронних органів та практикуючих юристів, активне міжнародне співробітництво дозволяє Інституту протягом багатьох років здійснювати підготовку висококваліфікованих кадрів для роботи в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної пенітенціарної  служби України, Державної прикордонної служби України, інших правоохоронних та правозахисних структур.

Вже майже 5 років в структурі Інституту функціонує факультет підготовки слідчих. Тут майбутніх правоохоронців навчають  основам та тонкощам виявлення та розслідування злочинів.

Використовуючи співпрацю Національного університету «Одеська юридична академія» з Європейською асоціацією студентів-юристів, Міжнародною асоціацією студентів політичної науки, Європейською асоціацією юридичних факультетів, Програмою TEMPUS студенти та випускники Інституту кримінальної юстиції мають можливість проходити стажування, продовжити навчання у рамках магістерських й докторських програм в провідних школах права Європи, США, Азії та ін.

Вже протягом першого року навчання студенти Інституту залучаються до серйозної наукової роботи і розпочинають шлях молодого вченого на міжнародних конференціях, наукових олімпіадах, симпозіумах, круглих столах, брейн-рингах, вебінарах.

Засідання наукового гуртка в Інституті кримінальної юстиції

Навчаючись в Інституті, студенти можуть розвивати свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Наші вихованці гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

 Велика увага в Інституті приділяється і творчому розвитку студентів в рамках діяльності Студентського творчого об’єднання. Студенти мають можливість реалізувати свій творчий потенціал у рамках вокальної студії «Gold voices», танцювального колективу «Breaking Silence Crew», команди КВК «Де Рішельє», студентського радіо «IKU-FM» та відео-дайджесту «Free Time».

Творче життя Інституту кримінальної юстиції

Як бачимо, основне завдання Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» – це підготовка юристів нового покоління, здатних на високому професійному рівні займати посади в органах прокуратури, внутрішніх справ, судах, інших органах державної влади та місцевого самоврядування, а також працювати юристами на підприємствах, в установах та організаціях.

Інститут кримінальної юстиції сьогодні – твоє успішне майбутнє завтра!

 Вручення символічного студентського квитка з нагоди Дня знань Президентом Університету, академіком Ківаловим Сергієм Васильовичем студенту першого курсу Інституту кримінальної юстиції.

Контактна інформація:

м. Одеса, вул. Піонерська, 2, каб. 605

тел./факс: 048-748-03-31

e-mail.: ips_11@onua.edu.ua

website:ips.onua.edu.ua