Музичні інструменти – Гітара

Гітара

ГітараНеможливо перебільшити популярність гітари. Один з кожних чотирьох музикантів непрофесіоналів у Сполучених Штатах Америки грає на гітарі. Навіть посередній музикант може грати найрізноманітнішу музику на своєму чудовому інструменті. Неважко спробувати знайти вагомі причини, через які гітара проіснувала впродовж багатьох років.

Згідно з дивною теорією одного видатного музиканта, гітаристи відчувають себе в безпеці, ховаючись за великим інструментом. Але більшість людей відмовляються прийняти цю ідею, тому що є більш очевидні причини для ігри на гітарі. Її можна носити з собою куди завгодно, вона недорого коштує, і потрібно всього кілька уроків, щоб навчитися добре грати на гітарі.

Гітара – один з найстаріших інструментів, відомих людині. Вона, мабуть, зявилася на окраїнах Китаю. Гітари були також у Давньому Єгипті і Греції, але у письмовій формі гітарі вперше ,була згадана в Іспанії в 13 столітті. До 1500 року гітара була популярна в Італії, Франції. У французькому документі того часу говориться, що багато людей грали на гітарі. Страдіварі, незаперечний король виробників скрипок, не міг устояти перед створенням різноманітних гітар. Доречі зараз купити гітару можна не тільки в магазині а і знайти безкоштовні оголошення в інтернеті тих, хто бажає її продати – початківцям згодиться б/у інструмент.

До того ж, музики, написаної для цього інструменту, не бракувало. Гайнд, Шуберт та інші писали музику для гітари. Коли великого Бетховена попросили створити музику для гітари, він спочатку розгнівався а відмовився, але, зрештою, навіть Бетховен не зміг зігнорувати цей виклик; в легенді говориться, що він врешті-решт назвав гітару мініатюрним оркестром. Дійсно, гітара звучить подібно до невеликого оркестру. Можливо, саме тому в сільських районах і всьому світі гітара була джерелом музики, якою насолоджувалися мільйони.