Міста Європи. Інсбрук (Австрія)

Інсбрук (Австрія)

Інсбрук (Австрія)Потрапивши в Інсбрук, залишаєшся приємно вражений золотими дахами, величезною головою-курганом, молочною річкою і видіннями із Задзеркалля. Слово “Інсбрук” означає “міст через річку Інн”. Сама річка виглядає воістину казково. Вона називається Білою, Молочною. Колір забезпечений замутненням суспензією гірських порід.

Місто компактне і оглянути його досить легко. Прогулюючись по його вулицях, всюди можна зустріти шедеври архітектури на тлі гірських пейзажів.

У місті особливо примітна вулиця герцога Фрідріха, до якої примикають старовинні провулки. Будівлі тут виконані в основному у стилі барокко. На цій вулиці знаходиться символ Інсбруку – “Золотий дах”. Покрівля будівлі покрита позолоченою мідною черепицею. Звідси кайзер спостерігав за міським життям. Один з рельєфів на фасаді будівлі зображує кайзера і його дружини. Сьогодні тут знаходиться Історичний музей. Неподалік розмістилася Міська вежа з оглядовим майданчиком, побудована в XIV столітті.

Собор, що височіє на Соборній площі, Св. Якоба цікавий для відвідувачів. На його даху можна розгледіти зображення Святого Якоба на коні. Інтер’єр собору вражає розписом і скульптурами. Головною цінністю вважається картина “Свята Діва Марія і Дитя”. Туристи не обділяють увагою князівську резиденцію Хофбург і із задоволенням прогулюються по палацовому саду.

Не пропустіть Тріумфальну арку, зведену за вказівкою Марії Терезии в якості весільного подарунка кайзерові Леопольду II. У Палаці Конгресів отримають позитивні емоції прихильники музики, яким неодмінно припадуть до смаку виступи симфонічного оркестру. Раніше це був театр при палаці.

У музеї Фердинандеум виставлені картини австрійських живописців, а також історичні артефакти. Роботами австрійських художників можна помилуватися в церкві Хофкірхе, в якій один зал переобладнуваний в музей. У Хофкірхе примітна Срібна каплиця із зображенням Марії на вівтарі, де похований дружина незнатного походження Фердинанда II і сам ерцгерцог. Якщо у вас є можливість замовити тури в Австрію hipway.ru/austria то радимо вам не зволікати.

Розваги в Інсбруку

Інсбрук підходить для активних розваг. Основне з них – лижні прогулянки. Облаштовані тут лижні спуски мають різні рівні складності, для новачків відкриті школи.

Багато тут відмінних казино і нічних клубів. Популярні клуби Tag Platt і Utopia, дискотека Mausefalle. Частими тут являються тематичні вечірки.

Взимку пропонують покататися на відкритому катку, а влітку відправитися в похід. З незвичайних розваг – зайняття в парашутній школі, політ на параплані.